Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji 102. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, zorganizowało dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego konkurs plastyczny pn. „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”.

Celem konkursu jest między innymi kształtowanie postawy szacunku dla bohaterstwa minionych pokoleń walczących o niepodległość naszej Ojczyzny, uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz zachęcenie jak najszerszego grona młodzieży do nieustannego zaznajamiania się z nauczaniem i działalnością św. Jana Pawła II.

Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 10 listopada 2020 roku. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać kartę zgłoszeniową na adres email: sekretariat@powiatdabrowski.pl.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II” należy przesłać do dnia 20 listopada 2020 roku lub złożyć osobiście na dzienniku podawczym (parter) Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 1). Na zwycięzców czekają nagrody.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji 102. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, zorganizowało dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego konkurs plastyczny pn. „Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II”. Celem konkursu jest między innymi kształtowanie postawy szacunku dla bohaterstwa minionych pokoleń walczących o niepodległość naszej Ojczyzny, uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz zachęcenie jak najszerszego grona młodzieży do nieustannego zaznajamiania się z nauczaniem i działalnością św. Jana Pawła II. Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 10 listopada 2020 roku. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać kartę zgłoszeniową na adres email: sekretariat@powiatdabrowski.pl. Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II” należy przesłać do dnia 20 listopada 2020 roku lub złożyć osobiście na dzienniku podawczym (parter) Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 1). Na zwycięzców czekają nagrody. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin Nasza ojczyzna i nasza wolność w nauczaniu św. Jana Pawła II.pdf Pobierz plik załącznik nr 1 Karta zgłoszenia do konkursu plastycznego.pdf Pobierz plik załącznik nr 2 oświadczenie o udziale w konkursie.pdf Pobierz plik załącznik nr 3 Oświadczenie RODO.pdf