Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzony był 1 marca zorganizowało dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego konkurs plastyczny pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”.

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju organizatorzy konkursu postanowili wydłużyć termin składnia prac konkursowych do 31 października 2020 roku. Prace, które zostały już nadesłane będą oceniane wraz z pozostałymi. Pozostałe warunki i zasady konkursu pozostają bez zmian.

Celem konkursu jest między innymi upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, upowszechnienie wśród uczniów wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o działalności drugiej konspiracji w latach 1944-1963.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” należy przesłać do dnia 31 października 2020 roku lub złożyć osobiście na dzienniku podawczym (parter) Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 1). Na zwycięzców czekają nagrody.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzony był 1 marca zorganizowało dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego konkurs plastyczny pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”. W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju organizatorzy konkursu postanowili wydłużyć termin składnia prac konkursowych do 31 października 2020 roku. Prace, które zostały już nadesłane będą oceniane wraz z pozostałymi. Pozostałe warunki i zasady konkursu pozostają bez zmian. Celem konkursu jest między innymi upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, upowszechnienie wśród uczniów wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o działalności drugiej konspiracji w latach 1944-1963. Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” należy przesłać do dnia 31 października 2020 roku lub złożyć osobiście na dzienniku podawczym (parter) Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 1). Na zwycięzców czekają nagrody. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszeniowa - oświadczenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf