Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Bezpieczne Wakacje”

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Bezpieczne Wakacje”

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Bezpieczne Wakacje”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pn. „Bezpieczne Wakacje” skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) z terenu powiatu dąbrowskiego.

Konkurs polega na wykonaniu pracy zawierającej maksymalnie 5 stron rysunków konturowych w formie kolorowanki (format A4) – prace powinny swoją tematyką być związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, nawiązujące do poznawania zasad bezpieczeństwa, mogą w niej znajdować się hasła wraz z pobudzającymi wyobraźnię poleceniami.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa,
uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z wakacyjną aktywnością, promocja bezpiecznych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać do dnia 10 czerwca 2022 roku do godz. 15:30 pod adres: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub złożyć osobiście na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie oraz pod nr tel. 14 642 24 31 wew.243

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pn. „Bezpieczne Wakacje” skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) z terenu powiatu dąbrowskiego. Konkurs polega na wykonaniu pracy zawierającej maksymalnie 5 stron rysunków konturowych w formie kolorowanki (format A4) – prace powinny swoją tematyką być związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, nawiązujące do poznawania zasad bezpieczeństwa, mogą w niej znajdować się hasła wraz z pobudzającymi wyobraźnię poleceniami. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa, uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z wakacyjną aktywnością, promocja bezpiecznych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać do dnia 10 czerwca 2022 roku do godz. 15:30 pod adres: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub złożyć osobiście na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie oraz pod nr tel. 14 642 24 31 wew.243 Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin konkursu.docx Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf Pobierz plik Załącznik nr 1 Karta zgłoszenia do konkursu.docx Pobierz plik Załącznik nr 1 Karta zgłoszenia do konkursu.pdf