Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu.

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada  - w tym roku dzień ten przypada na 17 listopada.

Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu testu poświęconego zagadnieniom związanym z paleniem tytoniu (test w załączeniu). Odpowiedzi prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: psse.dabrowatarnowska@sanepid.gov.pl do dnia 25 listopada 2022 r.  
W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs wiedzy o tytoniu”

Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody rzeczowe.

Lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie do 1 grudnia 2022 r. na stronach internetowych Organizatorów konkursu: www.powiatdabrowski.pl oraz https://www.gov.pl/web/psse-dabrowa-tarnowska 

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada  - w tym roku dzień ten przypada na 17 listopada. Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu testu poświęconego zagadnieniom związanym z paleniem tytoniu (test w załączeniu). Odpowiedzi prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: psse.dabrowatarnowska@sanepid.gov.pl do dnia 25 listopada 2022 r.   W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs wiedzy o tytoniu” Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody rzeczowe. Lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie do 1 grudnia 2022 r. na stronach internetowych Organizatorów konkursu: www.powiatdabrowski.pl oraz https://www.gov.pl/web/psse-dabrowa-tarnowska  Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin konkursu wiedzy o tytoniu.pdf Pobierz plik Test wiedzy o tytoniu XI 2022.docx Pobierz plik Załącznik nr 1. Zgoda przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu na udział w konkursie.docx Pobierz plik Załącznik nr 2. Oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu.docx