Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu.

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada - w tym roku dzień ten przypada na 19 listopada.

Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu testu poświęconego zagadnieniom związanym z paleniem tytoniu (test znajduje się poniżej). Odpowiedzi prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: zdrowie@powiatdabrowski.pl do dnia 30 listopada 2015 r.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs wiedzy o tytoniu".

Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody rzeczowe.

Lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie do 8 grudnia 2015 r. na stronach internetowych Organizatorów konkursu.

Regulamin konkursu.doc
Test wiedzy o tytoniu.doc

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada - w tym roku dzień ten przypada na 19 listopada. Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu testu poświęconego zagadnieniom związanym z paleniem tytoniu (test znajduje się poniżej). Odpowiedzi prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: zdrowie@powiatdabrowski.pl do dnia 30 listopada 2015 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs wiedzy o tytoniu". Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody rzeczowe. Lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie do 8 grudnia 2015 r. na stronach internetowych Organizatorów konkursu. Regulamin konkursu.docTest wiedzy o tytoniu.doc