Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w plebiscycie Kryształy Soli

Zapraszamy do udziału w plebiscycie Kryształy Soli

Zapraszamy do udziału w plebiscycie Kryształy Soli

Przypominamy o trwającym głosowaniu internetowym w celu wyłonienia Laureata Nagrody Internautów w ramach Nagrody „Kryształy Soli" – edycja XI, rok 2015.

W dniach od 5 do 20 listopada 2015 r. na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl można oddawać głosy na swojego faworyta - najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego. Możliwe jest oddanie jednego głosu z jednego komputera na daną kandydaturę w ciągu doby.

Zachęcamy do głosowania na Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Poniżej link głosowania:

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/stowarzyszenie-samorzadow-powiatu-dabrowskiego,30106,1473528,t,id,kid.html

 

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem Powiatu Dąbrowskiego i Gmin, położonych w jego granicach.

Stowarzyszenie działa od 2001 roku, a jego współpraca rozwija się poprzez:
• wymianę doświadczeń w zakresie działalności organów samorządowych,
• poparcie dla nawiązywania kontaktów handlowo – ekonomicznych między podmiotami gospodarczymi,
• wymianę praktyk w zakresie ochrony środowiska naturalnego,
• wymianę informacji w zakresie infrastruktury transportowej,
• wymianę doświadczeń w zakresie rolnictwa,
• wspieranie wymiany grup artystycznych w ramach przedsięwzięć o charakterze promocyjnym,
• wspieranie kultury regionu, pielęgnowanie tradycji, realizację konkretnych działań
i wspólnych projektów w dziedzinie turystyki i rekreacji.

Stowarzyszenie realizuje wiele ciekawych projektów promujących region i lokalną kulturę. W tym roku w sierpniu po raz siódmy zorganizowało Święto Powiśla Dąbrowskiego - Dożynki Powiatowe i Targi gospodarcze. Jest to jedyne takie wydarzenie w powiecie, łączące tradycyjne święto plonów z promocją lokalnych przedsiębiorstw. Każdego roku impreza organizowana jest w innej gminie, dzięki czemu gmina ta, ma okazję na zaprezentowanie własnych walorów kulturalnych, gospodarczych i turystycznych zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańcom ościennych województw.

files/aktualnosci/2015/11_listopad/17_Trwa_glosowanie_w_plebiscycie_Krysztaly_Soli/DSC_4664.JPG

Przypominamy o trwającym głosowaniu internetowym w celu wyłonienia Laureata Nagrody Internautów w ramach Nagrody „Kryształy Soli" – edycja XI, rok 2015. W dniach od 5 do 20 listopada 2015 r. na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl można oddawać głosy na swojego faworyta - najlepszą organizację prowadzącą działalność pożytku publicznego. Możliwe jest oddanie jednego głosu z jednego komputera na daną kandydaturę w ciągu doby. Zachęcamy do głosowania na Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Poniżej link głosowania: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/stowarzyszenie-samorzadow-powiatu-dabrowskiego,30106,1473528,t,id,kid.html   Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem Powiatu Dąbrowskiego i Gmin, położonych w jego granicach. Stowarzyszenie działa od 2001 roku, a jego współpraca rozwija się poprzez:• wymianę doświadczeń w zakresie działalności organów samorządowych,• poparcie dla nawiązywania kontaktów handlowo – ekonomicznych między podmiotami gospodarczymi,• wymianę praktyk w zakresie ochrony środowiska naturalnego,• wymianę informacji w zakresie infrastruktury transportowej,• wymianę doświadczeń w zakresie rolnictwa,• wspieranie wymiany grup artystycznych w ramach przedsięwzięć o charakterze promocyjnym,• wspieranie kultury regionu, pielęgnowanie tradycji, realizację konkretnych działańi wspólnych projektów w dziedzinie turystyki i rekreacji. Stowarzyszenie realizuje wiele ciekawych projektów promujących region i lokalną kulturę. W tym roku w sierpniu po raz siódmy zorganizowało Święto Powiśla Dąbrowskiego - Dożynki Powiatowe i Targi gospodarcze. Jest to jedyne takie wydarzenie w powiecie, łączące tradycyjne święto plonów z promocją lokalnych przedsiębiorstw. Każdego roku impreza organizowana jest w innej gminie, dzięki czemu gmina ta, ma okazję na zaprezentowanie własnych walorów kulturalnych, gospodarczych i turystycznych zarówno lokalnej społeczności, jak i mieszkańcom ościennych województw.