1. Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej pn. „Zaśpiewaj Niezłomnym”

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej organizuje dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego  konkurs piosenki patriotycznej. Celem konkursu jest między innymi wspieranie wychowania patriotycznego, pielęgnacja tradycji śpiewania polskich pieśni patriotycznych oraz podniesienie poziomu świętowania wydarzeń o charakterze patriotycznym. W konkursie mogą brać udział tylko soliści, którzy zaprezentują jeden utwór muzyczny a cappella lub z akompaniamentem. Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 24 lutego 2023 roku na adres email: konkursy@powiatdabrowski.pl lub złożenie osobiście na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (karta zgłoszenia – załącznik nr 1, zgody – załącznik nr 2). Konkurs odbędzie się 17 marca 2023 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Pliki do pobrania Pobierz plik regulamin.docx Pobierz plik załącznik nr 1 Karta zgłoszenia do konkursu.docx Pobierz plik załącznik nr 2 rodo.docx