Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie wiedzy o ks. Prałacie Józefie Porembie pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie”

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie wiedzy o ks. Prałacie Józefie Porembie pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie”

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie wiedzy o ks. Prałacie Józefie Porembie pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Parafia Rzymsko-Katolicka pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, organizuje dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego  konkurs wiedzy on-line o ks. Prałacie Józefie Porembie pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie”.

Celem konkursu jest między innymi upamiętnienie osoby ks. Józefa Poremby, pogłębienie wiedzy na temat Jego osoby oraz dokonań na rzecz dąbrowskiej parafii i dekanatu oraz rozpropagowanie wartości głoszonych przez ks. Prałata. Konkurs odbędzie się w formie  testowej on-line. Uczestnik powinien posiadać znajomość treści  książki pt. „Pod opieką Maryi życie i dzieła ks. Prałata Józefa Poremby”.

Każda szkoła zgłaszająca chęć uczestnictwa w konkursie przesyła na adres mailowy: konkursy@powiatdabrowski.pl kartę zgłoszeniową oraz oświadczenia i wyznacza nauczyciela, który odpowiedzialny będzie za przeprowadzenie konkursu w swojej szkole. Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 10 marca 2021 roku.

Ponadto w ramach obchodów I rocznicy śmierci ks. Prałata Józefa Poremby  planuje się w 2021 roku zorganizowanie w miesiącu czerwiec/lipiec pleneru malarskiego skierowanego do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, którego motywem przewodnim będą budowle – wielkie dzieła jakie pozostawił po sobie ks. Józef Poremba.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Parafia Rzymsko-Katolicka pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, organizuje dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego  konkurs wiedzy on-line o ks. Prałacie Józefie Porembie pn. „Ks. Józef Poremba – w służbie Bogu i małej ojczyźnie”. Celem konkursu jest między innymi upamiętnienie osoby ks. Józefa Poremby, pogłębienie wiedzy na temat Jego osoby oraz dokonań na rzecz dąbrowskiej parafii i dekanatu oraz rozpropagowanie wartości głoszonych przez ks. Prałata. Konkurs odbędzie się w formie  testowej on-line. Uczestnik powinien posiadać znajomość treści  książki pt. „Pod opieką Maryi życie i dzieła ks. Prałata Józefa Poremby”. Każda szkoła zgłaszająca chęć uczestnictwa w konkursie przesyła na adres mailowy: konkursy@powiatdabrowski.pl kartę zgłoszeniową oraz oświadczenia i wyznacza nauczyciela, który odpowiedzialny będzie za przeprowadzenie konkursu w swojej szkole. Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 10 marca 2021 roku. Ponadto w ramach obchodów I rocznicy śmierci ks. Prałata Józefa Poremby  planuje się w 2021 roku zorganizowanie w miesiącu czerwiec/lipiec pleneru malarskiego skierowanego do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, którego motywem przewodnim będą budowle – wielkie dzieła jakie pozostawił po sobie ks. Józef Poremba. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Pliki do pobrania Pobierz plik KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH.docx Pobierz plik REGULAMIN KONKURSU.pdf Pobierz plik ZGODA NA UTRWALANIE WIZERUNKU i PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.docx Pobierz plik ZGODA PRZEDSTAWICIELA USTAWOWEGO NIEPEŁNOLETNIEGO UCZESTNIKA KONKURSU NA UDZIAŁ W KONKURSIE.docx Publikacja: Pod opieką Maryi życie i dzieła ks. prałata Józefa Poremby.pdf