Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w X Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy do udziału w X Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy do udziału w X Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS  Gminy Mędrzechów i Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który odbędzie się w niedzielę 15 maja 2022 roku o godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Mędrzechowie. Uczestnikami Turnieju mogą być zarówno zawodnicy amatorzy, jak i zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego.

Zgłoszenia udziału w Turnieju przyjmowane będą do 13 maja 2022 roku (piątek) do godziny 20:00 mailem: zenonwol@gmail.com lub sms-em na numer telefonu 667-020-235. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą uwzględniane.

Szczegółowe informacje na temat tego sportowego wydarzenia znajdują się w Regulaminie.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS  Gminy Mędrzechów i Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który odbędzie się w niedzielę 15 maja 2022 roku o godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Mędrzechowie. Uczestnikami Turnieju mogą być zarówno zawodnicy amatorzy, jak i zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego. Zgłoszenia udziału w Turnieju przyjmowane będą do 13 maja 2022 roku (piątek) do godziny 20:00 mailem: zenonwol@gmail.com lub sms-em na numer telefonu 667-020-235. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą uwzględniane. Szczegółowe informacje na temat tego sportowego wydarzenia znajdują się w Regulaminie. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin X Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego - 15.05.2022 r..pdf