Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w XII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy do udziału w XII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy do udziału w XII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

W niedzielę 18  lutego 2024 r. o godz. 10:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie odbędzie się XII edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: turniej dla zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego oraz turniej dla amatorów.

Organizatorzy, którymi są: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów i Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do aktywnego udziału w tym sportowym wydarzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 lutego 2024 r. (piątek) do godziny 18:00 na adres e-mail: zenonwol@gmail.com lub sms-em na numer telefonu 667-020-235.

Szczegóły imprezy w Regulaminie Turnieju.

W niedzielę 18  lutego 2024 r. o godz. 10:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie odbędzie się XII edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, który rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: turniej dla zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego oraz turniej dla amatorów. Organizatorzy, którymi są: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów i Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do aktywnego udziału w tym sportowym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 lutego 2024 r. (piątek) do godziny 18:00 na adres e-mail: zenonwol@gmail.com lub sms-em na numer telefonu 667-020-235. Szczegóły imprezy w Regulaminie Turnieju. Pliki do pobrania Pobierz plik Plakat XII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty - 2024.pdf Pobierz plik Regulamin XII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego - 18.02.2024 r..pdf