Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do wspólnego świętowania 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w stolicy powiatu

Zapraszamy do wspólnego świętowania 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w stolicy powiatu

Zapraszamy do wspólnego świętowania 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w stolicy powiatu

W Roku 100-lecia Niepodległości Polski Starosta Dąbrowski wraz z Radą Powiatu Dąbrowskiego oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Radą Miejską serdecznie zapraszają Mieszkańców powiatu, jak również miłych Gości do wzięcia udziału w uroczystościach obchodów 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W programie obchodów oprócz patriotyczno – religijnych uroczystości głównych przewidziano wiele atrakcyjnych imprez towarzyszących, zarówno o charakterze sportowym jak i kulturalnym, spośród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

mags

W Roku 100-lecia Niepodległości Polski Starosta Dąbrowski wraz z Radą Powiatu Dąbrowskiego oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Radą Miejską serdecznie zapraszają Mieszkańców powiatu, jak również miłych Gości do wzięcia udziału w uroczystościach obchodów 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W programie obchodów oprócz patriotyczno – religijnych uroczystości głównych przewidziano wiele atrakcyjnych imprez towarzyszących, zarówno o charakterze sportowym jak i kulturalnym, spośród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. mags