Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii na rzecz bezpieczeństwa pieszych

Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii na rzecz bezpieczeństwa pieszych

Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii na rzecz bezpieczeństwa pieszych

Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z współorganizatorami: Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Ośrodkiem Nauki Jazdy „Jedynka” w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Tarnowie, zapraszają do wzięcia udziału w kampanii „Przechodź bezpiecznie”.

Akcja rozpocznie się 12 października 2022 r. o godz. 11:30 w Dąbrowie Tarnowskiej  w pobliżu przejścia dla pieszych Rynek – Planty.

Celem tej akcji jest nie tylko poprawa bezpieczeństwa mieszkańców naszego Powiatu, ale też uzmysłowienie pieszym, że oni również w dużym stopniu są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i mogą stać się sprawcami czy też ofiarami zdarzeń drogowych w sytuacji, gdy nie przestrzegają przepisów. Chcemy aby nasze działania profilaktyczne pogłębiły wiedzę dotyczącą właściwej interpretacji zasad kodeksu drogowego oraz prawidłowego zachowania się na drogach i dotarły do wielu grup wiekowych w całym powiecie, a także żeby były widoczne w mediach.

W związku z tym, że jednym z kluczowych elementów poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego jest edukacja, dlatego w ramach kampanii przygotowaliśmy plakaty, transparenty, ulotki informacyjne oraz materiał video na temat bezpieczeństwa i zagrożeń wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na drodze.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, a zarazem przewodniczący Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego, nie tylko użytkowników dróg do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z współorganizatorami: Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Ośrodkiem Nauki Jazdy „Jedynka” w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Tarnowie, zapraszają do wzięcia udziału w kampanii „Przechodź bezpiecznie”. Akcja rozpocznie się 12 października 2022 r. o godz. 11:30 w Dąbrowie Tarnowskiej  w pobliżu przejścia dla pieszych Rynek – Planty. Celem tej akcji jest nie tylko poprawa bezpieczeństwa mieszkańców naszego Powiatu, ale też uzmysłowienie pieszym, że oni również w dużym stopniu są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i mogą stać się sprawcami czy też ofiarami zdarzeń drogowych w sytuacji, gdy nie przestrzegają przepisów. Chcemy aby nasze działania profilaktyczne pogłębiły wiedzę dotyczącą właściwej interpretacji zasad kodeksu drogowego oraz prawidłowego zachowania się na drogach i dotarły do wielu grup wiekowych w całym powiecie, a także żeby były widoczne w mediach. W związku z tym, że jednym z kluczowych elementów poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego jest edukacja, dlatego w ramach kampanii przygotowaliśmy plakaty, transparenty, ulotki informacyjne oraz materiał video na temat bezpieczeństwa i zagrożeń wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na drodze. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, a zarazem przewodniczący Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego, nie tylko użytkowników dróg do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.