Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do wzięcia udziału w Tour de Powiśle Dąbrowskie

Zapraszamy do wzięcia udziału w Tour de Powiśle Dąbrowskie

Zapraszamy do wzięcia udziału w Tour de Powiśle Dąbrowskie

Zapraszamy miłośników dwóch kółek do wzięcia udziału w wyścigu rowerowym Tour de Powiśle Dąbrowskie organizowanym w najbliższą niedzielę, 22 maja 2022 roku. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest przez Jednostka Strzelecka „Strzelec” im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego. Zapisów do udziału w wyścigu można dokonać on-line, na stronie timekeeper.pl, w terminie do 19 maja br. do godziny 24:00.

Przyjmowanie zarejestrowanych uczestników w odbędzie się w niedzielny poranek, w biurze wyścigu przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Kościuszki 15 A) w godzinach od 8:00 do 11:00.

Już o godzinie 10:00 rozpocznie się wyścig dla dzieci. Trasa dla dzieci do lat 10 (kategoria: JUNIOR) wynosić będzie 2,5 km, dla dzieci w wieku 11-15 lat (kategoria: SENIOR) - 8 km.

Młodzież w wieku od 16 roku życia i dorośli rozpoczną wyścig o godzinie 12:00. Będzie on przeprowadzony w kilku kategoriach. Organizatorzy wyznaczyli dwie trasy wyścigu:

  • Trasa dla rowerów szosowych: pętla 24 km plus dojazd ok. 1 km ze startu i ok. 1 km do mety – Dąbrowa Tarnowska – Nieczajna

Górna – Luszowice – Lipiny – Dąbrowa Tarnowska - MS 3x, KS 2x.

  • Trasa dla rowerów innych: 31 km – Dąbrowa Tarnowska – Żdżary – Nieczajna Górna – Luszowice – Lipiny – Dąbrowa Tarnowska.

Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na skrzyżowaniach.

Wydarzenie jest organizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Jednostce Strzeleckiej „Strzelec” im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego na realizację zadania pn. „Tour de Powiśle Dąbrowskie 2022.”

Zapraszamy miłośników dwóch kółek do wzięcia udziału w wyścigu rowerowym Tour de Powiśle Dąbrowskie organizowanym w najbliższą niedzielę, 22 maja 2022 roku. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest przez Jednostka Strzelecka „Strzelec” im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego. Zapisów do udziału w wyścigu można dokonać on-line, na stronie timekeeper.pl, w terminie do 19 maja br. do godziny 24:00. Przyjmowanie zarejestrowanych uczestników w odbędzie się w niedzielny poranek, w biurze wyścigu przy budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Kościuszki 15 A) w godzinach od 8:00 do 11:00. Już o godzinie 10:00 rozpocznie się wyścig dla dzieci. Trasa dla dzieci do lat 10 (kategoria: JUNIOR) wynosić będzie 2,5 km, dla dzieci w wieku 11-15 lat (kategoria: SENIOR) - 8 km. Młodzież w wieku od 16 roku życia i dorośli rozpoczną wyścig o godzinie 12:00. Będzie on przeprowadzony w kilku kategoriach. Organizatorzy wyznaczyli dwie trasy wyścigu: Trasa dla rowerów szosowych: pętla 24 km plus dojazd ok. 1 km ze startu i ok. 1 km do mety – Dąbrowa Tarnowska – Nieczajna Górna – Luszowice – Lipiny – Dąbrowa Tarnowska - MS 3x, KS 2x. Trasa dla rowerów innych: 31 km – Dąbrowa Tarnowska – Żdżary – Nieczajna Górna – Luszowice – Lipiny – Dąbrowa Tarnowska. Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na skrzyżowaniach. Wydarzenie jest organizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Jednostce Strzeleckiej „Strzelec” im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego na realizację zadania pn. „Tour de Powiśle Dąbrowskie 2022.” Pliki do pobrania Pobierz plik Tour de Powiśle Dąbrowskie 2022 - regulamin.pdf