1. Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze: Sołtysowanie w czasie pandemii

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze: Sołtysowanie w czasie pandemii

W trakcie szkolenia zostaną omówione takie tematy jak:

1. Sołtysowanie w stanie epidemii - aspekty prawne.
  2. Organizowanie pracy Sołtysa/Sołtyski Rady Sołeckiej oraz obradowanie w sołectwie w czasach pandemii.
  3. Sposoby diagnozowania potrzeb różnych grup mieszkańców w sołectwie - praktyczne narzędzia do analizy potrzeb mieszkańców.
  4. Współpraca z partnerami lokalnymi w celu realizacji zdiagnozowanych potrzeb mieszkańców sołectwa.

Program wydarzenia:

• 19:00 -19:10 Powitanie uczestników przez Zarząd Stowarzyszenia pn. Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich.
  • 19:10 – 19:25 Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.
  • 19:25 -19:35 Grzegorz Przybyło Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów.
  • 19:35 – 21:15 Jadwiga Olszowska - Urban i Tomasz Jarczyk: Sołtysowanie w czasie pandemii.
W piątek, 23 kwietnia 2021 roku o godz. 19.00 zapraszamy na webinar: Sołtysowanie w czasie pandemii. Wydarzenie będzie rejestrowane i transmitowane na facebookowej stronie Instytutu Rozwoju Obszarów Wiejskich: Webinar: Sołtysowanie w czasie pandemii. | Facebook Gośćmi specjalnymi będą Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Grzegorz Przybyło Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów. Natomiast ekspertami: Jadwiga Olszowska - Urban - trener, mentor, animator społeczny i Tomasz Jarczyk - radca prawny, trener, doradca. W trakcie szkolenia zostaną omówione takie tematy jak: Sołtysowanie w stanie epidemii - aspekty prawne. Organizowanie pracy Sołtysa/Sołtyski Rady Sołeckiej oraz obradowanie w sołectwie w czasach pandemii. Sposoby diagnozowania potrzeb różnych grup mieszkańców w sołectwie - praktyczne narzędzia do analizy potrzeb mieszkańców. Współpraca z partnerami lokalnymi w celu realizacji zdiagnozowanych potrzeb mieszkańców sołectwa. Program wydarzenia: 19:00 -19:10 Powitanie uczestników przez Zarząd Stowarzyszenia pn. Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich. 19:10 – 19:25 Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego. 19:25 -19:35 Grzegorz Przybyło Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów. 19:35 – 21:15 Jadwiga Olszowska - Urban i Tomasz Jarczyk: Sołtysowanie w czasie pandemii.