1. Zapraszamy do zapisów na warsztaty pn. „Łamanie szyfrów”

Zapraszamy do zapisów na warsztaty pn. „Łamanie szyfrów”

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach!

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego
„Powstanie Styczniowe 1863 – 1864”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu powiatu dąbrowskiego do zapisów na bezpłatne warsztaty pn.”Łamanie szyfrów”, organizowane przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego w ramach realizowanego projektu pn. „Powstanie Styczniowe – 160. rocznica” dofinansowanego ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863 – 1864”. Podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy zapoznają się z różnymi metodami szyfrowania i odszyfrowywania wiadomości, zostanie również przybliżona im historia postaci związanych z kryptologią i powstaniem styczniowym. Zajęcia odbędą się w środę 8 lutego 2023 roku w godzinach od 10:00 do 12:00 w sali Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Wstęp wolny, obowiązują zapisy od 1 lutego bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci, lub pod nr telefonu: 14 655 93 03 wew. 17. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach! Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863 – 1864”