Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia do udziału w warsztatach

Zapraszamy koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia do udziału w warsztatach

Zapraszamy koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia do udziału w warsztatach

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprasza koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w warsztatach pn. „Tradycyjny strój ludowy Krakowiaków Wschodnich z Powiśla Dąbrowskiego”, które odbędą się w dniu 23 listopada 2022 roku (środa) o godz. 13:00 w Stanicy Turystycznej w Brniu.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „To i owo na Folkowo” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Szkolenie przeprowadzi Urszula Gieroń – etnografka, badaczka i dokumentalistka kultury ludowej, starszy kustosz Muzeum Etnograficznego w Tarnowie. Podczas trzygodzinnego spotkania zaplanowano omówienie m.in. elementów odświętnego stroju kobiecego, męskiego wraz z charakterystycznym zdobnictwem.

Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia, które chcą wziąć udział w warsztatach, proszone są o dokonanie do 18 listopada 2022 r. zgłoszenia za pośrednictwem wypełnionej karty zgłoszeniowej elektronicznie na adres e-mail: sspd2011@interia.pl lub pocztą/osobiście na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska – I piętro pokój 43.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zaprasza koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia kobiet z terenu powiatu dąbrowskiego do udziału w warsztatach pn. „Tradycyjny strój ludowy Krakowiaków Wschodnich z Powiśla Dąbrowskiego”, które odbędą się w dniu 23 listopada 2022 roku (środa) o godz. 13:00 w Stanicy Turystycznej w Brniu. Warsztaty organizowane są w ramach projektu „To i owo na Folkowo” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Szkolenie przeprowadzi Urszula Gieroń – etnografka, badaczka i dokumentalistka kultury ludowej, starszy kustosz Muzeum Etnograficznego w Tarnowie. Podczas trzygodzinnego spotkania zaplanowano omówienie m.in. elementów odświętnego stroju kobiecego, męskiego wraz z charakterystycznym zdobnictwem. Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia, które chcą wziąć udział w warsztatach, proszone są o dokonanie do 18 listopada 2022 r. zgłoszenia za pośrednictwem wypełnionej karty zgłoszeniowej elektronicznie na adres e-mail: sspd2011@interia.pl lub pocztą/osobiście na adres: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska – I piętro pokój 43. Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia .docx