1. Zapraszamy na 225. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy na 225. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

• godz. 10:30 zbiórka delegacji, pocztów sztandarowych przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie pochód patriotyczny ulicami miasta na Mszę Św. w Kościele NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej,
  • godz. 11:00 uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny,
  • godz. 12:15 Uroczystość patriotyczna pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej:
  • powitanie uczestników przez Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego
  • przemówienie okolicznościowe Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego
  • program artystyczny w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 1 im. Jerzego Brauna w Dąbrowie Tarnowskiej
  • prezentacji pocztów sztandarowych, delegacji instytucji i organizacji
  • składanie wieńców i wiązanek kwiatów przez delegacje instytucji i organizacji

files/aktualnosci/2016/04_Kwiecien/26_Zapraszamy_na_obchody_225_Rocznicy_Uchwalenia_Konstytucji_3_Maja/3-maja-2016-plakat.jpg

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz Radą Miejską oraz Starosta Dąbrowski wraz z Radą Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zapraszają wszystkich, a szczególnie Mieszkańców Miasta Dąbrowa Tarnowska, oraz całego powiatu dąbrowskiego, jak również miłych gości do wzięcia udziału w uroczystościach obchodów 225. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W programie obchodów oprócz patriotyczno – religijnych uroczystości głównych przewidziano wiele atrakcyjnych imprez towarzyszących, zarówno o charakterze sportowym jak i kulturalnym, spośród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. PROGRAM UROCZYSTOŚCI: godz. 10:30 zbiórka delegacji, pocztów sztandarowych przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie pochód patriotyczny ulicami miasta na Mszę Św. w Kościele NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, godz. 11:00 uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny, godz. 12:15 Uroczystość patriotyczna pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej: powitanie uczestników przez Starostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego przemówienie okolicznościowe Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego program artystyczny w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 1 im. Jerzego Brauna w Dąbrowie Tarnowskiej prezentacji pocztów sztandarowych, delegacji instytucji i organizacji składanie wieńców i wiązanek kwiatów przez delegacje instytucji i organizacji Wszystkie instytucje i organizacje posiadające sztandary proszone są o wystawienie pocztów sztandarowych. Jednocześnie zwracamy się z apelem, aby uczcili Państwo 225. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja poprzez wywieszenie na swoich posesjach flag państwowych.