Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na apel z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy na apel z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy na apel z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych

Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski wraz z Krzysztofem Kaczmarskim Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej serdecznie zapraszają na okolicznościowy apel z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się we wtorek 1 marca br. o godz. 12:00 pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zaproszenie do wzięcia udziału w apelu skierowane jest do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, w szczególności do szkół i lokalnych instytucji.

Z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych zachęcamy mieszkańców i instytucje do wywieszenia biało – czerwonych flag narodowych.

Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski wraz z Krzysztofem Kaczmarskim Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej serdecznie zapraszają na okolicznościowy apel z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się we wtorek 1 marca br. o godz. 12:00 pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej. Zaproszenie do wzięcia udziału w apelu skierowane jest do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, w szczególności do szkół i lokalnych instytucji. Z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych zachęcamy mieszkańców i instytucje do wywieszenia biało – czerwonych flag narodowych.