Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na Bożonarodzeniowe Kiermasze WTZ

Zapraszamy na Bożonarodzeniowe Kiermasze WTZ

Zapraszamy na Bożonarodzeniowe Kiermasze WTZ

Wzorem lat ubiegłych Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń" organizują bożonarodzeniowe kiermasze ozdób świątecznych.

Na pierwszy z nich zapraszamy już w najbliższy poniedziałek – 30 listopada br. w budynku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej.

W Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej kiermasz odbędzie się we wtorek 1 grudnia br. w godz. od 1000 do 1300.

W ofercie znajdą się zapewne prace wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej WTZ: kartki świąteczne, stroiki, choinki, ozdoby z drewna, aniołki oraz karmniki dla ptaków. Prace podopiecznych WTZ zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń" zaprasza na te kiermasze i już dzisiaj wyraża wdzięczność wszystkim tym, którzy zechcą wesprzeć działalność WTZów poprzez dokonanie zakupu ozdób świątecznych.

Środki ze sprzedaży przeznaczone zostaną na organizację imprez oraz wyjazdów integracyjnych.

Wzorem lat ubiegłych Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń" organizują bożonarodzeniowe kiermasze ozdób świątecznych. Na pierwszy z nich zapraszamy już w najbliższy poniedziałek – 30 listopada br. w budynku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. W Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej kiermasz odbędzie się we wtorek 1 grudnia br. w godz. od 1000 do 1300. W ofercie znajdą się zapewne prace wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej WTZ: kartki świąteczne, stroiki, choinki, ozdoby z drewna, aniołki oraz karmniki dla ptaków. Prace podopiecznych WTZ zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń" zaprasza na te kiermasze i już dzisiaj wyraża wdzięczność wszystkim tym, którzy zechcą wesprzeć działalność WTZów poprzez dokonanie zakupu ozdób świątecznych. Środki ze sprzedaży przeznaczone zostaną na organizację imprez oraz wyjazdów integracyjnych.