Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na DNI DĄBROWY TARNOWSKIEJ 2013

Zapraszamy na DNI DĄBROWY TARNOWSKIEJ 2013

Zapraszamy na DNI DĄBROWY TARNOWSKIEJ 2013

Jak co roku Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Dąbrowskim Domem Kultury i Centrum Handlowym „Dąbrowiak” zapraszają na święto miasta, na Dni Dąbrowy. Już dzisiaj zapraszamy na tegoroczne Święto Dąbrowy Tarnowskiej, które odbędzie się w dniach 5 – 17 lipca br.

Święto miasta rozpoczniemy otwartymi zawodami pływackimi na Krytej Pływalni oraz plenerem malarsko-rzeźbiarskim. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Dąbrowy Tarnowskiej będzie VI Spotkanie Kultur.

VI edycja Spotkania Kultur odbędzie się w niedzielne popołudnie 14 lipca na parkingu Centrum Handlowego „Dąbrowiak” z udziałem zespołów prezentujących różnorodną muzykę: jazz, rock. Blues, folk, Etno. Wystąpią grupy: „Old Boys”, „InoRoz”, „Suchy Cgleb dla Konia”, Orkiestra Dęta z Woli Mędrzechowskiej.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół – „Blue Cafe”. W czasie trwania dąbrowskiego świętowania będą odbywać się także gry i zabawy integracyjne w ramach Pikniku Europejskiego.

Tegoroczny program DNI DĄBROWY TARNOWSKIEJ zapowiada się bardzo interesująco. Tradycyjnie już, opiera się na czterech filarach: artystyczno – malarsko - rzeźbiarskim, sportowym, piknikowo – zabawowym oraz kulturalno – plenerowym.

Turnieje i zawody sportowe będą organizowane na naszych obiektach sportowych: Orliku, Hali Sportowej i Krytej Pływalni.

Cyfrowe Kino „SOKÓŁ” w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na seanse najnowszych filmów.

Od 6 lipca trwać będzie kolejna edycja międzynarodowego pleneru „Barwy Dąbrowy Tarnowskiej”. Do stolicy Powiśla Dąbrowskiego zjadą artyści – amatorzy z kilku regionów Polski i sąsiadującej z naszym krajem - Białorusi.

W czasie DNI DĄBROWY odbędą się, także imprezy plenerowe, z których najważniejsza to VI edycja SPOTKANIA KULTUR 14.07 na parkingu C.H. „Dąbrowiak”. Wystąpią grupy: „Old Boys”, „InoRoz”, „Suchy Chleb dla Konia”, Orkiestra Dęta z Woli Mędrzechowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół – „Blue Cafe”, a na finał odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Integralną częścią VI Spotkania Kultur będzie też Piknik Europejski pełen atrakcji dla dzieci, przygotowanych przez animatorów zaproszonych przez Departament Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Na stoisku Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej będzie można zapoznać się z ofertą turystyczną regionu Małopolski oraz zaopatrzyć się w gadgety związane z Dąbrową Tarnowską.

Patronat honorowy objęli: Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej i Tadeusz Kwiatkowski – Starosta Dąbrowski.

Sponsorami strategicznymi są: Invest – Nieruchomości Sp. z o.o. z Centrum Handlowym „Dąbrowiak”, EUROSAN, BRUK-BET oraz Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Organizatorami Dni Dąbrowy Tarnowskiej są: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowski Dom Kultury, Centrum Handlowe „Dąbrowiak”.
Wstęp na wszystkie imprezy i udział w turniejach jest bezpłatny.

Źródło: Urząd Miejski Dąbrowa Tarnowska

Jak co roku Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Dąbrowskim Domem Kultury i Centrum Handlowym „Dąbrowiak” zapraszają na święto miasta, na Dni Dąbrowy. Już dzisiaj zapraszamy na tegoroczne Święto Dąbrowy Tarnowskiej, które odbędzie się w dniach 5 – 17 lipca br. Święto miasta rozpoczniemy otwartymi zawodami pływackimi na Krytej Pływalni oraz plenerem malarsko-rzeźbiarskim. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Dąbrowy Tarnowskiej będzie VI Spotkanie Kultur. VI edycja Spotkania Kultur odbędzie się w niedzielne popołudnie 14 lipca na parkingu Centrum Handlowego „Dąbrowiak” z udziałem zespołów prezentujących różnorodną muzykę: jazz, rock. Blues, folk, Etno. Wystąpią grupy: „Old Boys”, „InoRoz”, „Suchy Cgleb dla Konia”, Orkiestra Dęta z Woli Mędrzechowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół – „Blue Cafe”. W czasie trwania dąbrowskiego świętowania będą odbywać się także gry i zabawy integracyjne w ramach Pikniku Europejskiego. Tegoroczny program DNI DĄBROWY TARNOWSKIEJ zapowiada się bardzo interesująco. Tradycyjnie już, opiera się na czterech filarach: artystyczno – malarsko - rzeźbiarskim, sportowym, piknikowo – zabawowym oraz kulturalno – plenerowym. Turnieje i zawody sportowe będą organizowane na naszych obiektach sportowych: Orliku, Hali Sportowej i Krytej Pływalni. Cyfrowe Kino „SOKÓŁ” w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na seanse najnowszych filmów. Od 6 lipca trwać będzie kolejna edycja międzynarodowego pleneru „Barwy Dąbrowy Tarnowskiej”. Do stolicy Powiśla Dąbrowskiego zjadą artyści – amatorzy z kilku regionów Polski i sąsiadującej z naszym krajem - Białorusi. W czasie DNI DĄBROWY odbędą się, także imprezy plenerowe, z których najważniejsza to VI edycja SPOTKANIA KULTUR 14.07 na parkingu C.H. „Dąbrowiak”. Wystąpią grupy: „Old Boys”, „InoRoz”, „Suchy Chleb dla Konia”, Orkiestra Dęta z Woli Mędrzechowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół – „Blue Cafe”, a na finał odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Integralną częścią VI Spotkania Kultur będzie też Piknik Europejski pełen atrakcji dla dzieci, przygotowanych przez animatorów zaproszonych przez Departament Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Na stoisku Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej będzie można zapoznać się z ofertą turystyczną regionu Małopolski oraz zaopatrzyć się w gadgety związane z Dąbrową Tarnowską. Patronat honorowy objęli: Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej i Tadeusz Kwiatkowski – Starosta Dąbrowski. Sponsorami strategicznymi są: Invest – Nieruchomości Sp. z o.o. z Centrum Handlowym „Dąbrowiak”, EUROSAN, BRUK-BET oraz Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej. Organizatorami Dni Dąbrowy Tarnowskiej są: Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowski Dom Kultury, Centrum Handlowe „Dąbrowiak”. Wstęp na wszystkie imprezy i udział w turniejach jest bezpłatny. Źródło: Urząd Miejski Dąbrowa Tarnowska