Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na Festiwal Zespołów Folklorystycznych i Noc Motyli

Zapraszamy na Festiwal Zespołów Folklorystycznych i Noc Motyli

Zapraszamy na Festiwal Zespołów Folklorystycznych i Noc Motyli

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego oraz Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz gości na Festiwal Zespołów Folklorystycznych oraz Noc Motyli. Oba wydarzenia odbędą się 26 sierpnia 2023 roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu.

Miłośnicy klimatycznych miejsc, muzyki, tańca oraz regionalnych produktów będą mogli już od godziny 16:00 wspólnie z przewodnikiem odkrywać  tajemnice tutejszego parku, piknikować, oglądać występy zespołów folklorystycznych  z małopolski oraz zespołu z Bałty na Ukrainie.

Na scenie zaprezentują się takie grupy jak: Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”; Kapela „Stare Wiarusy”; Zespół „Bobrowianie”; Zespół Pieśni i Tańca „Iwkowianie”. Wydarzenie zakończy występ zespołu „Bałcka Gwiazdka”

Podczas trwania wydarzenia nie zabraknie degustacji lokalnych produktów: win, serów, pieczywa, wyrobów handmade, pokazów kulinarnych, warsztatów serowarskich, ale również animacji dla najmłodszych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym dniu, który łączy miłość do teraźniejszości z powrotem do korzeni.

Festiwal Zespołów Folklorystycznych realizowany jest w ramach zadania publicznego pn. "Folk i Tradycja w Powiecie Dąbrowskim".

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego oraz Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz gości na Festiwal Zespołów Folklorystycznych oraz Noc Motyli. Oba wydarzenia odbędą się 26 sierpnia 2023 roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Miłośnicy klimatycznych miejsc, muzyki, tańca oraz regionalnych produktów będą mogli już od godziny 16:00 wspólnie z przewodnikiem odkrywać  tajemnice tutejszego parku, piknikować, oglądać występy zespołów folklorystycznych  z małopolski oraz zespołu z Bałty na Ukrainie. Na scenie zaprezentują się takie grupy jak: Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”; Kapela „Stare Wiarusy”; Zespół „Bobrowianie”; Zespół Pieśni i Tańca „Iwkowianie”. Wydarzenie zakończy występ zespołu „Bałcka Gwiazdka” Podczas trwania wydarzenia nie zabraknie degustacji lokalnych produktów: win, serów, pieczywa, wyrobów handmade, pokazów kulinarnych, warsztatów serowarskich, ale również animacji dla najmłodszych, zabaw i konkursów z nagrodami. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym dniu, który łączy miłość do teraźniejszości z powrotem do korzeni. Festiwal Zespołów Folklorystycznych realizowany jest w ramach zadania publicznego pn. "Folk i Tradycja w Powiecie Dąbrowskim".