1. Zapraszamy na IV Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Zapraszamy na IV Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.

W najbliższą niedzielę w DDK o godz.17:00 odbędzie się Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych. Współorganizatorami są gospodarze obiektu i Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.   Patronat honorowy objęli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski.   Na scenie DDK wystąpią: „Nieczjniacy” – laureaci I nagrody na niedawnym  33 Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Lipnicy Murowanej „O Lipnicką Gwiazdę” z  w Lipnicy Murowanej z 11.01.2015 r.,  „Gruszowiacy” z Gruszowa Wielkiego, jak również: „Turołaziki” i „Radgoszczanie” (obydwa z Radgoszczy).  Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.