Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na kolejny Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Zapraszamy na kolejny Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Zapraszamy na kolejny Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego już dziś serdecznie zaprasza do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości, który na stałe wpisał się w kalendarz cyklicznych wydarzeń sportowych organizowanych na terenie naszego powiatu.

Mecze piłki nożnej zostaną rozegrane w sobotę 28 października 2023 r., na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej, a w razie wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych na Hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju, którego celem jest uczczenie „na sportowo” 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zachęcenie mieszkańców do podejmowania aktywności fizycznej, przewidziane jest na godz. 13:00.

Udział w tym sportowym wydarzeniu zadeklarowało łącznie  8 drużyn: Strażaków, Policjantów, Przedsiębiorców, Gminy Gręboszów, pracowników Firmy BMS Metal, Firmy ZBUD oraz Firmy MK-GEO Usługi Geodezyjne, a także łączona drużyna Samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i Nauczycieli.

Turniej organizowany jest w ramach zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego już dziś serdecznie zaprasza do wspólnego kibicowania drużynom biorącym udział w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Niepodległości, który na stałe wpisał się w kalendarz cyklicznych wydarzeń sportowych organizowanych na terenie naszego powiatu. Mecze piłki nożnej zostaną rozegrane w sobotę 28 października 2023 r., na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej, a w razie wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych na Hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju, którego celem jest uczczenie „na sportowo” 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zachęcenie mieszkańców do podejmowania aktywności fizycznej, przewidziane jest na godz. 13:00. Udział w tym sportowym wydarzeniu zadeklarowało łącznie  8 drużyn: Strażaków, Policjantów, Przedsiębiorców, Gminy Gręboszów, pracowników Firmy BMS Metal, Firmy ZBUD oraz Firmy MK-GEO Usługi Geodezyjne, a także łączona drużyna Samorządowców Powiatu Dąbrowskiego i Nauczycieli. Turniej organizowany jest w ramach zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice.