Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na "Koncert Niepodległościowy" Izabeli Szafrańskiej

Zapraszamy na "Koncert Niepodległościowy" Izabeli Szafrańskiej

Zapraszamy na
Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza na „Koncert Niepodległościowy” w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej wraz z zespołem, który odbędzie się 11 listopada 2022 roku o godz. 17:00 w Dąbrowskim Domu Kultury, w ramach Powiatowych Obchodów 104. rocznicy Odzyskania Niepodległości.
 
Uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane na to wydarzenie śpiewniki "Pieśni Patriotycznych" z utworami, które wykona artystka podczas występu.
 
Koncert będzie transmitowany na żywo.
 
Izabela Szafrańska to absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych "Must Be The Music" z zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką. Zainteresowania muzyczne wokalistki są wielostylowe. Jesienią 2018 roku została półfinalistką IX edycji programu "The Voice of Poland". W 2019 roku zaczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów.

Transmisja na żywo Koncertu Niepodległościowego:

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza na „Koncert Niepodległościowy” w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej wraz z zespołem, który odbędzie się 11 listopada 2022 roku o godz. 17:00 w Dąbrowskim Domu Kultury, w ramach Powiatowych Obchodów 104. rocznicy Odzyskania Niepodległości.   Uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane na to wydarzenie śpiewniki "Pieśni Patriotycznych" z utworami, które wykona artystka podczas występu.   Koncert będzie transmitowany na żywo.   Izabela Szafrańska to absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych "Must Be The Music" z zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką. Zainteresowania muzyczne wokalistki są wielostylowe. Jesienią 2018 roku została półfinalistką IX edycji programu "The Voice of Poland". W 2019 roku zaczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów. Transmisja na żywo Koncertu Niepodległościowego: