1. Zapraszamy na Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej

Zapraszamy na Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego, I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na wyjątkowy Koncert w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z udziałem wokalistów. Koncert odbędzie się 21 listopada 2021 roku o godz. 13:30 w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Poprzedzi go Msza Święta z oprawą liturgiczną Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej o godz. 12:30. Podczas tego muzycznego wydarzenia będzie można usłyszeć najpiękniejsze i podniosłe utwory wokalno-instrumentalne kształtujące wartości patriotyczne.