Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na koncert Puellae Orantes „Muzycznie śladami polskiej niepodległości”

Zapraszamy na koncert Puellae Orantes „Muzycznie śladami polskiej niepodległości”

Zapraszamy na koncert Puellae Orantes „Muzycznie śladami polskiej niepodległości”

W sobotę 5 maja 2018 roku o godz. 19:00 czeka nas bardzo ważne wydarzenie artystyczne z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Będzie nim koncert „Muzycznie śladami polskiej niepodległości” w wykonaniu  Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes” z Tarnowa, w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Na koncert zapraszają ks. Stanisław Cyran proboszcz dąbrowskiej parafii, Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski oraz Krzysztof Kaczmarski burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.

Dziewczęcy Chór Katedralny „Puellae Orantes” istnieje od 1985 roku przy bazylice w Tarnowie. Chór, którego założycielem i dyrygentem jest ks. Władysław Pachota, należy do elity młodzieżowych chórów europejskich, jest laureatem 23 konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych,  trzykrotnie pretendował do Grand Prix międzynarodowych konkursów chóralnych, gdzie zdobył najwyższe trofeum.

Chór „Puellae Orantes” koncertował w większości krajów europejskich i Stanach Zjednoczonych, wydał wiele płyt z których jedna zdobyła statuetkę Fryderyka.

Tarnowski chór realizuje projekty artystyczne z wybitnymi artystami o światowej sławie.

Koncert rozpocznie się w sobotę 5 maja 2018 roku o godz. 19:00 w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Bardzo serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Po koncercie będzie możliwość zakupu płyt chóru.

www.dabrowatar.pl/mags

W sobotę 5 maja 2018 roku o godz. 19:00 czeka nas bardzo ważne wydarzenie artystyczne z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Będzie nim koncert „Muzycznie śladami polskiej niepodległości” w wykonaniu  Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes” z Tarnowa, w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Na koncert zapraszają ks. Stanisław Cyran proboszcz dąbrowskiej parafii, Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski oraz Krzysztof Kaczmarski burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Dziewczęcy Chór Katedralny „Puellae Orantes” istnieje od 1985 roku przy bazylice w Tarnowie. Chór, którego założycielem i dyrygentem jest ks. Władysław Pachota, należy do elity młodzieżowych chórów europejskich, jest laureatem 23 konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych,  trzykrotnie pretendował do Grand Prix międzynarodowych konkursów chóralnych, gdzie zdobył najwyższe trofeum. Chór „Puellae Orantes” koncertował w większości krajów europejskich i Stanach Zjednoczonych, wydał wiele płyt z których jedna zdobyła statuetkę Fryderyka. Tarnowski chór realizuje projekty artystyczne z wybitnymi artystami o światowej sławie. Koncert rozpocznie się w sobotę 5 maja 2018 roku o godz. 19:00 w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Bardzo serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny! Po koncercie będzie możliwość zakupu płyt chóru. www.dabrowatar.pl/mags