1. Zapraszamy na Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Zapraszamy na Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

Dąbrowski Dom Kultury zaprasza na Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych. Oprócz tradycyjnych grup ludowych wystąpią też: orkiestra dęta wraz z wokalistkami DDK z koncertem kolęd i zespół muzyczny „GPS". Patronat honorowy, zapewniając finansowe wsparcie konkursu, przyjęli: Tadeusz Kwiatkowski – Starosta Dąbrowski i Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Przegląd odbędzie się w sali kina „Sokół" w niedzielę 27 stycznia o godz.16:00. Wstęp wolny.