Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na Radgoskie Sobótki

Zapraszamy na Radgoskie Sobótki

Zapraszamy na Radgoskie Sobótki

Po pandemicznej przerwie powraca sztandarowa impreza gminy Radgoszcz. W niedzielę, 26 czerwca zapraszamy na Radgoskie Sobótki, które odbędą się nad zalewem w Narożnikach. Imprezę organizuje Urząd Gminy w Radgoszczy pod Patronatem Honorowym Marka Lupy, Wójta Gminy Radgoszcz. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

Impreza rozpocznie się o godz. 16. W obszernym programie sobótek są konkursy i zabawy dla dzieci, konkursy rodzinne, pokazy tańca towarzyskiego i magii, zabawa taneczna z zespołem Rivia, pokaz sztucznych ogni oraz dodatkowe atrakcje, jak: degustacja potraw regionalnych od KGW w Radgoszczy, przejażdżki motorówkami czy dmuchana zjeżdżalnia.

Zgodnie z tradycją odbędzie się też konkurs na Najładniejszy Wianek Sobótkowy. Szczegóły w regulaminie.

źródło: Urząd Gminy w Radgoszczy

Po pandemicznej przerwie powraca sztandarowa impreza gminy Radgoszcz. W niedzielę, 26 czerwca zapraszamy na Radgoskie Sobótki, które odbędą się nad zalewem w Narożnikach. Imprezę organizuje Urząd Gminy w Radgoszczy pod Patronatem Honorowym Marka Lupy, Wójta Gminy Radgoszcz. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy! Impreza rozpocznie się o godz. 16. W obszernym programie sobótek są konkursy i zabawy dla dzieci, konkursy rodzinne, pokazy tańca towarzyskiego i magii, zabawa taneczna z zespołem Rivia, pokaz sztucznych ogni oraz dodatkowe atrakcje, jak: degustacja potraw regionalnych od KGW w Radgoszczy, przejażdżki motorówkami czy dmuchana zjeżdżalnia. Zgodnie z tradycją odbędzie się też konkurs na Najładniejszy Wianek Sobótkowy. Szczegóły w regulaminie. źródło: Urząd Gminy w Radgoszczy Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin-wianek.docx Pobierz plik RODO-Sobotki.docx