Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na rozpoczęcie działalności "Klubu Seniora"

Zapraszamy na rozpoczęcie działalności "Klubu Seniora"

Zapraszamy na rozpoczęcie działalności

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na rozpoczęcie działalności „Klubu Seniora”, która odbędzie się 27 lutego 2014r. („Tłusty Czwartek”) o godz. 16.30 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, w budynku Stajni Koni Cugowych.

„Klub Seniora” będzie okazją do cyklicznych, cotygodniowych spotkań osób w wieku 50+ chcących spędzić wolny czas w gronie znajomych, przy partii brydża, grach planszowych czy szachach. Podczas spotkania będzie można zagrać w jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach grę planszową – „Kolejka”, nawiązującą do czasów PRL.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również otwarcie wystawy rzeźb w drewnie autorstwa Józefa Zycha oraz wystawy fotograficznej autorstwa Konrada Wójcika.

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza na rozpoczęcie działalności „Klubu Seniora”, która odbędzie się 27 lutego 2014r. („Tłusty Czwartek”) o godz. 16.30 w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, w budynku Stajni Koni Cugowych. „Klub Seniora” będzie okazją do cyklicznych, cotygodniowych spotkań osób w wieku 50+ chcących spędzić wolny czas w gronie znajomych, przy partii brydża, grach planszowych czy szachach. Podczas spotkania będzie można zagrać w jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach grę planszową – „Kolejka”, nawiązującą do czasów PRL. Spotkaniu towarzyszyć będzie również otwarcie wystawy rzeźb w drewnie autorstwa Józefa Zycha oraz wystawy fotograficznej autorstwa Konrada Wójcika.