1. Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Program spotkania:

1. Otwarcie spotkania.
  2. Działalność i kompetencje Państwowego Gospodarstwa
    Wodnego Wody Polskie na obszarze powiatu dąbrowskiego.
  3. Melioracja wodna w powiecie dąbrowskim.
  4. Nadzór nad działalnością spółek wodnych.
  5. Dyskusja.
  6. Wnioski.
Starosta Dąbrowski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu na spotkanie informacyjne pn. „Gospodarka Wodna na terenie powiatu dąbrowskiego”, które odbędzie się 26 lutego 2019 roku o godz. 9:00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska). Program spotkania: Otwarcie spotkania. Działalność i kompetencje Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie na obszarze powiatu dąbrowskiego. Melioracja wodna w powiecie dąbrowskim. Nadzór nad działalnością spółek wodnych. Dyskusja. Wnioski.