Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na VIII Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy na VIII Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy na VIII Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Już w najbliższą sobotę 23 kwietnia 2016 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrany zostanie VIII Powiatowy Turniej w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godz. 1330.

Celem imprezy jest uczczenie 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, integracja społeczności lokalnej i propagowanie zdrowego stylu życia.

Swoje uczestnictwo w sobotnim Turnieju potwierdziły drużyny strażaków, policjantów, nauczycieli, przedsiębiorców, pracowników szpitala oraz drużyna pracowników PUGP „Azymut".

Turnieje z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja, obok turniejów organizowanych z okazji Święta Niepodległości, na stałe już weszły do kalendarza imprez sportowych regionu. Organizatorami obu Turniejów są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do uczczenia „na sportowo" Święta Konstytucji 3 maja i wspólnego kibicowania drużynom.

DJ

Już w najbliższą sobotę 23 kwietnia 2016 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrany zostanie VIII Powiatowy Turniej w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Oficjalne rozpoczęcie Turnieju przewidziane jest na godz. 1330. Celem imprezy jest uczczenie 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich, integracja społeczności lokalnej i propagowanie zdrowego stylu życia. Swoje uczestnictwo w sobotnim Turnieju potwierdziły drużyny strażaków, policjantów, nauczycieli, przedsiębiorców, pracowników szpitala oraz drużyna pracowników PUGP „Azymut". Turnieje z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja, obok turniejów organizowanych z okazji Święta Niepodległości, na stałe już weszły do kalendarza imprez sportowych regionu. Organizatorami obu Turniejów są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do uczczenia „na sportowo" Święta Konstytucji 3 maja i wspólnego kibicowania drużynom. DJ