Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy na VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Zapraszamy na VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS  Gminy Mędrzechów i Urząd Gminy Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego oraz dla amatorów.

Rozgrywki odbędą się w najbliższą sobotę 23 lutego 2019 roku o godzinie 9:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie.

Zgłoszenia do udziału w Turnieju  przyjmowane będą wyłącznie do 22 lutego 2019 roku (piątek) do godziny 20:00 sms-em na numer telefonu 667-020-235 lub mailem: zenonwol@gmail.com.

Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą uwzględniane.

Szczegółowe informacje na temat Turnieju znajdują się w regulaminie.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS  Gminy Mędrzechów i Urząd Gminy Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w VIII Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego oraz dla amatorów. Rozgrywki odbędą się w najbliższą sobotę 23 lutego 2019 roku o godzinie 9:00 w Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie. Zgłoszenia do udziału w Turnieju  przyjmowane będą wyłącznie do 22 lutego 2019 roku (piątek) do godziny 20:00 sms-em na numer telefonu 667-020-235 lub mailem: zenonwol@gmail.com. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą uwzględniane. Szczegółowe informacje na temat Turnieju znajdują się w regulaminie. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin VIII Turnieju Tenisa Stolowego o Puchar Starosty Dabrowskiego (2).pdf