Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy pasjonatów motoryzacji do udziału w II Pokazie Zabytkowych i Unikatowych Samochodów oraz Motocykli

Zapraszamy pasjonatów motoryzacji do udziału w II Pokazie Zabytkowych i Unikatowych Samochodów oraz Motocykli

Zapraszamy pasjonatów motoryzacji do udziału w II Pokazie Zabytkowych i Unikatowych Samochodów oraz Motocykli

W niedzielę 16 czerwca 2024 r. odbędzie się II Pokaz Zabytkowych i Unikatowych Samochodów oraz Motocykli organizowany w ramach IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa. Jego organizatorami wzorem roku ubiegłego są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej na czele ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej, reprezentowany przez Mirosława Panka Przewodniczącego Związku. W tym roku do grona organizatorów pokazu dołączyła Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego reprezentowana przez Prezesa Norberta Kopcia.

Na pokazie, organizowanym w zespole dworsko - parkowym w Brniu, zobaczymy około 100 „perełek samochodowych i motocyklowych” nie tylko z Powiśla Dąbrowskiego, ale również z innych regionów Polski. Dla uczestników zaplanowano ciekawe konkursy, które będą dodatkową atrakcją tego wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Zgłoszenia do udziału w pokazie proszę przesłać do końca maja br. pod nr tel. 691 290 524 (najlepiej na WhatsApp) lub e-mail: pokazsamochodow@gmail.com

W zgłoszeniu prosimy o przesłanie:

  • następujących danych dotyczących pojazdu:
  • Marka, model: …….
  • Rok produkcji: …….
  • Pojemność silnika: …….
  • Czas renowacji: …….
  • Rok odbudowy: …….
  • max 3 zdjęć pojazdu (zdjęcia mogą przedstawiać pojazd przed, w trakcie i po renowacji – przykładowe zdjęcia w załączeniu)
W niedzielę 16 czerwca 2024 r. odbędzie się II Pokaz Zabytkowych i Unikatowych Samochodów oraz Motocykli organizowany w ramach IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa. Jego organizatorami wzorem roku ubiegłego są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej na czele ze Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Dąbrowie Tarnowskiej, reprezentowany przez Mirosława Panka Przewodniczącego Związku. W tym roku do grona organizatorów pokazu dołączyła Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego reprezentowana przez Prezesa Norberta Kopcia. Na pokazie, organizowanym w zespole dworsko - parkowym w Brniu, zobaczymy około 100 „perełek samochodowych i motocyklowych” nie tylko z Powiśla Dąbrowskiego, ale również z innych regionów Polski. Dla uczestników zaplanowano ciekawe konkursy, które będą dodatkową atrakcją tego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Zgłoszenia do udziału w pokazie proszę przesłać do końca maja br. pod nr tel. 691 290 524 (najlepiej na WhatsApp) lub e-mail: pokazsamochodow@gmail.com W zgłoszeniu prosimy o przesłanie: następujących danych dotyczących pojazdu: Marka, model: ……. Rok produkcji: ……. Pojemność silnika: ……. Czas renowacji: ……. Rok odbudowy: ……. max 3 zdjęć pojazdu (zdjęcia mogą przedstawiać pojazd przed, w trakcie i po renowacji – przykładowe zdjęcia w załączeniu)