Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy przedsiębiorców do wypełnienia ankiety

Zapraszamy przedsiębiorców do wypełnienia ankiety

Zapraszamy przedsiębiorców do wypełnienia ankiety

Samorząd powiatowy wraz z samorządami gminnymi w ramach Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego przystąpili w ubiegłym roku do projektu „Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż”. Projekt ten realizowany jest przez Związek Miast Polskich oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Celem projektu jest wzmocnienie sprawności działania samorządów gmin oraz inicjowanie kompleksowych, partnerskich przedsięwzięć wpływających na rozwój powiatu. Wspólne wysiłki samorządów lokalnych oraz doradców Związku Miast Polskich skupiają się na opracowaniu diagnozy oraz strategii rozwoju obszaru Partnerstwa wraz z przedsięwzięciami, które pozwolą na poprawę jakości życia jego mieszkańców.

W celu lepszego rozeznania potrzeb i oczekiwań środowisk gospodarczych i przedsiębiorców, została opracowana krótka ankieta do wypełnienia.

Uprzejmie prosimy o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie on-line tej ankiety, która nie posiada loginu i hasła, dostępna jest po kliknięciu w poniższy link:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=viztjrjhv75zj7b3e2d22z3y

Ankieta jest dostępna do 25 kwietnia 2021 roku.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!

Samorząd powiatowy wraz z samorządami gminnymi w ramach Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego przystąpili w ubiegłym roku do projektu „Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż”. Projekt ten realizowany jest przez Związek Miast Polskich oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem projektu jest wzmocnienie sprawności działania samorządów gmin oraz inicjowanie kompleksowych, partnerskich przedsięwzięć wpływających na rozwój powiatu. Wspólne wysiłki samorządów lokalnych oraz doradców Związku Miast Polskich skupiają się na opracowaniu diagnozy oraz strategii rozwoju obszaru Partnerstwa wraz z przedsięwzięciami, które pozwolą na poprawę jakości życia jego mieszkańców. W celu lepszego rozeznania potrzeb i oczekiwań środowisk gospodarczych i przedsiębiorców, została opracowana krótka ankieta do wypełnienia. Uprzejmie prosimy o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie on-line tej ankiety, która nie posiada loginu i hasła, dostępna jest po kliknięciu w poniższy link: https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=viztjrjhv75zj7b3e2d22z3y Ankieta jest dostępna do 25 kwietnia 2021 roku. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!