1. Zaproszenie

godz. 11:00
Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny

godz. 12:15
Uroczystość patriotyczna pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim:

• powitanie uczestników przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka
  • przemówienie okolicznościowe Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego
  • składanie wieńców i wiązanek kwiatów przez delegacje instytucji i organizacji
  • program artystyczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, zakończenie uroczystości.
W najbliższą niedzielę 11 listopada przypada 94 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. Z tej okazji, wzorem lat ubiegłych Samorząd Powiatu Dąbrowskiego i Gminy Dąbrowa Tarnowska wspólnie organizują uroczystości rocznicowe w Dąbrowie Tarnowskiej i kierują zaproszenie do wszystkich Mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz do Gości. Program uroczystości:godz. 10:30Zbiórka delegacji, pocztów sztandarowych przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, a następnie pochód patriotyczny ulicami miasta na Mszę Św. w Kościele NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej godz. 11:00Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny godz. 12:15Uroczystość patriotyczna pod Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim: powitanie uczestników przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka przemówienie okolicznościowe Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego składanie wieńców i wiązanek kwiatów przez delegacje instytucji i organizacji program artystyczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, zakończenie uroczystości.