Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie

Zaproszenie

Zaproszenie

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz ich bliskich do wzięcia udziału w obchodach Dnia Pracowników Służby Zdrowia.

W święto Łukasza Ewangelisty swój dzień obchodzą Pracownicy Służby Zdrowia. O patronalnym święcie pamięta Ksiądz Kapelan, który odprawi Mszę Św. w intencji Pracowników szpitala powiatowego, w niedzielę 19 października 2008 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz ich bliskich do wzięcia udziału w obchodach Dnia Pracowników Służby Zdrowia. W święto Łukasza Ewangelisty swój dzień obchodzą Pracownicy Służby Zdrowia. O patronalnym święcie pamięta Ksiądz Kapelan, który odprawi Mszę Św. w intencji Pracowników szpitala powiatowego, w niedzielę 19 października 2008 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.