Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Dąbrowskiego do udziału w bezpłatnym seminarium poświęconym Nowemu Funduszowi dla Organizacji Pozarządowych, który wspiera partnerów społecznych w realizacji małych projektów (wysokość dofinansowania od 5 000 do 250 000 euro). Spotkanie odbędzie się 17 maja 2007r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej tut. urzędu.

Seminarium ma na celu pomóc organizacjom pozarządowym działającym na terenie Powiatu dąbrowskiego w najefektywniejszym pozyskiwaniu dotacji (grantów) na działania statutowe realizowane poprzez poszczególne organizacje. Seminarium będzie trwać około 1,5 godz. i będzie prowadzone przez specjalistów firmy Collect Consulting z Katowic.

Program seminarium
1. Charakterystyka Funduszu dla Organizacji Pozarządowych
2. Zasady aplikowania o granty
3. Obszary wsparcia
4. Katalog kosztów kwalifikowanych
5. Standardy wniosków, załączniki

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Dąbrowskiego do udziału w bezpłatnym seminarium poświęconym Nowemu Funduszowi dla Organizacji Pozarządowych, który wspiera partnerów społecznych w realizacji małych projektów (wysokość dofinansowania od 5 000 do 250 000 euro). Spotkanie odbędzie się 17 maja 2007r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej tut. urzędu. Seminarium ma na celu pomóc organizacjom pozarządowym działającym na terenie Powiatu dąbrowskiego w najefektywniejszym pozyskiwaniu dotacji (grantów) na działania statutowe realizowane poprzez poszczególne organizacje. Seminarium będzie trwać około 1,5 godz. i będzie prowadzone przez specjalistów firmy Collect Consulting z Katowic. Program seminarium1. Charakterystyka Funduszu dla Organizacji Pozarządowych2. Zasady aplikowania o granty3. Obszary wsparcia4. Katalog kosztów kwalifikowanych5. Standardy wniosków, załączniki