Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie dla przedsiębiorców do zaprezentowania swojej firmy podczas III "Święta Powiśla Dąbrowskiego"

Zaproszenie dla przedsiębiorców do zaprezentowania swojej firmy podczas III "Święta Powiśla Dąbrowskiego"

W imieniu Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zapraszamy Państwa do zaprezentowania swojej firmy podczas organizowanej po raz trzeci imprezy pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze", które odbędą się w dniu 23 sierpnia 2009 roku na obiekcie sportowym w Ujściu Jezuickim – Gmina Gręboszów.

„Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze" łączy dwie imprezy – XI Targi Gospodarcze, które organizowane są od wielu lat w Powiecie Dąbrowskim i jak również organizowane po raz trzeci Dożynki Powiatowe.

Jest to największa i jedyna impreza tego typu na naszym terenie, podczas której prezentują się gminy, instytucje oraz lokalne i zewnętrzne firmy.

Państwo - Przedsiębiorcy macie możliwość zaprezentowania swojej firmy i oferty a także nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Podczas imprezy samorządy gminne zaprezentują swoje oferty kulturalne i turystyczne. Odbędą się również prezentacje wieńców dożynkowych i płodów rolnych. Oprawę artystyczną stanowić będą występy zespołów folklorystycznych, dziecięcych, tanecznych i orkiestr dętych.

W uroczystości wezmą również udział przedstawiciele miast partnerskich współpracujących z naszymi samorządami.

Podczas imprezy zorganizowany zostanie konkurs na „najciekawsze stoisko wystawowe firm".

W załączeniu udostępniamy regulamin i formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie.

Szczegółowych informacji dotyczących organizacji tej imprezy udziela:
- Pan Wiesław Lizak – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie – tel. 014 641 60 16.

Opłatę za wynajem powierzchni wystawowej 150 zł (stoisko 3m x 3m) należy wpłacić na konto organizatora:

Urząd Gminy Gręboszów
33-260 Gręboszów 144

BS Dąbrowa Tarnowska, oddział Gręboszów
nr 33 9462 1013 2004 4000 1498 0006

Mając nadzieję, że zaprezentują Państwo swoją firmę podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego pozostajemy z wyrazami szacunku

Krystyna Świętek
Wójt Gminy Gręboszów  
Wiesław Krajewski
Starosta Dąbrowski
   

REGULAMIN KONKURSU - DOC
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - DOC

W imieniu Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zapraszamy Państwa do zaprezentowania swojej firmy podczas organizowanej po raz trzeci imprezy pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze", które odbędą się w dniu 23 sierpnia 2009 roku na obiekcie sportowym w Ujściu Jezuickim – Gmina Gręboszów. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze" łączy dwie imprezy – XI Targi Gospodarcze, które organizowane są od wielu lat w Powiecie Dąbrowskim i jak również organizowane po raz trzeci Dożynki Powiatowe. Jest to największa i jedyna impreza tego typu na naszym terenie, podczas której prezentują się gminy, instytucje oraz lokalne i zewnętrzne firmy. Państwo - Przedsiębiorcy macie możliwość zaprezentowania swojej firmy i oferty a także nawiązania nowych kontaktów handlowych. Podczas imprezy samorządy gminne zaprezentują swoje oferty kulturalne i turystyczne. Odbędą się również prezentacje wieńców dożynkowych i płodów rolnych. Oprawę artystyczną stanowić będą występy zespołów folklorystycznych, dziecięcych, tanecznych i orkiestr dętych. W uroczystości wezmą również udział przedstawiciele miast partnerskich współpracujących z naszymi samorządami. Podczas imprezy zorganizowany zostanie konkurs na „najciekawsze stoisko wystawowe firm". W załączeniu udostępniamy regulamin i formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie. Szczegółowych informacji dotyczących organizacji tej imprezy udziela:- Pan Wiesław Lizak – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie – tel. 014 641 60 16. Opłatę za wynajem powierzchni wystawowej 150 zł (stoisko 3m x 3m) należy wpłacić na konto organizatora: Urząd Gminy Gręboszów33-260 Gręboszów 144 BS Dąbrowa Tarnowska, oddział Gręboszównr 33 9462 1013 2004 4000 1498 0006 Mając nadzieję, że zaprezentują Państwo swoją firmę podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego pozostajemy z wyrazami szacunku Krystyna Świętek Wójt Gminy Gręboszów   Wiesław Krajewski Starosta Dąbrowski     REGULAMIN KONKURSU - DOCFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - DOC