Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do świętowania Dnia Kobiet w Brniu

Zaproszenie do świętowania Dnia Kobiet w Brniu

Zaproszenie do świętowania Dnia Kobiet w Brniu

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w dniu 9 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00.

Program wydarzenia obejmuje wyjątkowy pokaz iluzji i koncert muzyczny. Ponadto przewidziano smaczny poczęstunek przygotowany przez Pracowników Ośrodka oraz miłą niespodziankę dla wszystkich Pań.

Poniżej prezentacja sylwetek artystów, którzy uświetnią Dzień Kobiet w Brniu:

Wojciech Napora - iluzjonista z ponad 10-letnim doświadczeniem. W swoich występach kładzie nacisk na budowanie relacji z publicznością oraz dobrą zabawę poprzez zaskoczenie. Oprócz praktycznej strony sztuki iluzji, zajmuje się również nią naukowo. Wojciech Napora to jedyny w Polsce iluzjonista ze stopniem naukowym doktora psychologii. Od lat prowadzi badania na grupie iluzjonistów, a w ostatnim czasie wzięli w nich udział Mistrzowie Świata w Sztuce Iluzji - laureaci FISM.

Monika Kuta - tarnowska wokalistka, trenerka wokalna w wielu placówkach w Małopolsce, zapoznaje dzieci i młodzież z tajnikami śpiewu oraz gry na instrumentach klawiszowych. Współpracuje z różnymi zespołami muzycznymi.

Romuald Gębala - muzyk, kompozytor, aranżer, autor licznych opracowań na chóry i zespoły instrumentalne. Na co dzień zajmuje się muzyką liturgiczną. Jego kompozycje - hejnały można usłyszeć w różnych sanktuariach na terenie Małopolski i Podkarpacia. Pianista w orkiestrze rozrywkowej działającej przy teatrze w Niecieczy i w zespołach rockowych.

Weronika Gębala - skrzypaczka, absolwentka Wydziału Instrumentalnego w klasie skrzypiec, muzyk sesyjny. Pochodzi z muzykalnej rodziny, dlatego od najmłodszych lat muzyka jest jej pasją. Wykonuje w szczególności muzykę klasyczną.

Serdecznie zapraszamy.

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w dniu 9 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00. Program wydarzenia obejmuje wyjątkowy pokaz iluzji i koncert muzyczny. Ponadto przewidziano smaczny poczęstunek przygotowany przez Pracowników Ośrodka oraz miłą niespodziankę dla wszystkich Pań. Poniżej prezentacja sylwetek artystów, którzy uświetnią Dzień Kobiet w Brniu: Wojciech Napora - iluzjonista z ponad 10-letnim doświadczeniem. W swoich występach kładzie nacisk na budowanie relacji z publicznością oraz dobrą zabawę poprzez zaskoczenie. Oprócz praktycznej strony sztuki iluzji, zajmuje się również nią naukowo. Wojciech Napora to jedyny w Polsce iluzjonista ze stopniem naukowym doktora psychologii. Od lat prowadzi badania na grupie iluzjonistów, a w ostatnim czasie wzięli w nich udział Mistrzowie Świata w Sztuce Iluzji - laureaci FISM. Monika Kuta - tarnowska wokalistka, trenerka wokalna w wielu placówkach w Małopolsce, zapoznaje dzieci i młodzież z tajnikami śpiewu oraz gry na instrumentach klawiszowych. Współpracuje z różnymi zespołami muzycznymi. Romuald Gębala - muzyk, kompozytor, aranżer, autor licznych opracowań na chóry i zespoły instrumentalne. Na co dzień zajmuje się muzyką liturgiczną. Jego kompozycje - hejnały można usłyszeć w różnych sanktuariach na terenie Małopolski i Podkarpacia. Pianista w orkiestrze rozrywkowej działającej przy teatrze w Niecieczy i w zespołach rockowych. Weronika Gębala - skrzypaczka, absolwentka Wydziału Instrumentalnego w klasie skrzypiec, muzyk sesyjny. Pochodzi z muzykalnej rodziny, dlatego od najmłodszych lat muzyka jest jej pasją. Wykonuje w szczególności muzykę klasyczną. Serdecznie zapraszamy.