Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do konsultacji społecznych w sprawie strategii partnerstwa

Zaproszenie do konsultacji społecznych w sprawie strategii partnerstwa

Zaproszenie do konsultacji społecznych w sprawie strategii partnerstwa

Partnerstwo Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego od ubiegłego roku uczestniczy w projekcie „Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż”, realizowanym przez Związek Miast Polskich oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.


Celem projektu jest wzmocnienie sprawności działania samorządów gmin oraz inicjowanie kompleksowych, partnerskich przedsięwzięć wpływających na rozwój obszaru. Wspólne wysiłki samorządów lokalnych oraz doradców Związku Miast Polskich przyniosły efekt w postaci strategii rozwoju obszaru Partnerstwa wraz z opisem przedsięwzięć, które pozwolą na poprawę jakości życia jego mieszkańców.

Zapraszamy mieszkańców, liderów lokalnych, przedsiębiorców oraz wszystkie osoby zainteresowane do wspólnej debaty, wyrażania opinii i komentarzy. Państwa głos w dyskusji jest ważny dla określenia przyszłej drogi rozwoju Powiatu Dąbrowskiego.

Opinie prosimy przesyłać w terminie do 26.09.2021r. za pomocą ankiety dostępnej pod adresem https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZdeBHv9jMllEhwC_xYGq8ztURUNBN1VSNzFOUTEyWVJJNkdJNVpFNVlHRy4u

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i jednocześnie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski
Przewodniczący Zarządu
Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Partnerstwo Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego od ubiegłego roku uczestniczy w projekcie „Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż”, realizowanym przez Związek Miast Polskich oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem projektu jest wzmocnienie sprawności działania samorządów gmin oraz inicjowanie kompleksowych, partnerskich przedsięwzięć wpływających na rozwój obszaru. Wspólne wysiłki samorządów lokalnych oraz doradców Związku Miast Polskich przyniosły efekt w postaci strategii rozwoju obszaru Partnerstwa wraz z opisem przedsięwzięć, które pozwolą na poprawę jakości życia jego mieszkańców.Zapraszamy mieszkańców, liderów lokalnych, przedsiębiorców oraz wszystkie osoby zainteresowane do wspólnej debaty, wyrażania opinii i komentarzy. Państwa głos w dyskusji jest ważny dla określenia przyszłej drogi rozwoju Powiatu Dąbrowskiego.Opinie prosimy przesyłać w terminie do 26.09.2021r. za pomocą ankiety dostępnej pod adresem https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZdeBHv9jMllEhwC_xYGq8ztURUNBN1VSNzFOUTEyWVJJNkdJNVpFNVlHRy4u Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i jednocześnie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czasLesław WieczorekStarosta DąbrowskiPrzewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego Pliki do pobrania Pobierz plik CWD_19.09.2021_PD_Strategia_Partnerstwa.pdf