Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do redagowania portalu i gazety

Zaproszenie do redagowania portalu i gazety

Zaproszenie do redagowania portalu i gazety

Grupa „Nasza gmina, nasz powiat" zaprasza osoby w wieku od 18 do 35 lat do udziału w projekcie „Nasza gmina, nasz powiat – dziennikarstwo obywatelskie". Projekt kierowany jest w szczególności do osób, które lubią pisać, interesują się sprawami lokalnymi, cechuje je tzw. „lekkość pióra" i chciałyby wypróbować własnych sił na polu dziennikarstwa.

Projekt zakłada utworzenie nowego portalu informacyjnego i wydanie specjalnego numeru bezpłatnej gazety dla mieszkańców powiatu dąbrowskiego. Zarówno portal, jak i gazeta redagowane będą przez młodych ludzi, którzy nie są zawodowo związani z branżą medialną.

Dla osób, które zadeklarują udział w projekcie przewidziano warsztaty dziennikarskie, podczas których omówione zostaną m.in. zasady poprawności językowej, reguły korekty i redakcji tekstów.

Celem projektu jest:

  • promowanie wśród mieszkańców powiatu dziennikarstwa obywatelskiego będącego nowoczesnym sposobem na zarządzanie informacjami;
  • aktywizacja lokalnych środowisk;
  • zwiększenie świadomości obywatelskiej mieszkańców przez przybliżanie im wydarzeń, które mają miejsce na terenie ich miejscowości, gmin i całego powiatu.

Projekt „Nasza gmina, nasz powiat – dziennikarstwo obywatelskie" uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO Małopolska Lokalnie, będącego programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych działających na terenie województwa małopolskiego.

Zgłoszenia udziału w projekcie przyjmowane będą do 29 lipca 2015 r.
(jednak można zgłosić w każdej chwili po wyznaczonej dacie)
na adres e-mail: infowydarzenie@gmail.com lub telefonicznie: tel. 726 585 310.

Grupa „Nasza gmina, nasz powiat" zaprasza osoby w wieku od 18 do 35 lat do udziału w projekcie „Nasza gmina, nasz powiat – dziennikarstwo obywatelskie". Projekt kierowany jest w szczególności do osób, które lubią pisać, interesują się sprawami lokalnymi, cechuje je tzw. „lekkość pióra" i chciałyby wypróbować własnych sił na polu dziennikarstwa. Projekt zakłada utworzenie nowego portalu informacyjnego i wydanie specjalnego numeru bezpłatnej gazety dla mieszkańców powiatu dąbrowskiego. Zarówno portal, jak i gazeta redagowane będą przez młodych ludzi, którzy nie są zawodowo związani z branżą medialną. Dla osób, które zadeklarują udział w projekcie przewidziano warsztaty dziennikarskie, podczas których omówione zostaną m.in. zasady poprawności językowej, reguły korekty i redakcji tekstów. Celem projektu jest: promowanie wśród mieszkańców powiatu dziennikarstwa obywatelskiego będącego nowoczesnym sposobem na zarządzanie informacjami; aktywizacja lokalnych środowisk; zwiększenie świadomości obywatelskiej mieszkańców przez przybliżanie im wydarzeń, które mają miejsce na terenie ich miejscowości, gmin i całego powiatu. Projekt „Nasza gmina, nasz powiat – dziennikarstwo obywatelskie" uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO Małopolska Lokalnie, będącego programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych działających na terenie województwa małopolskiego. Zgłoszenia udziału w projekcie przyjmowane będą do 29 lipca 2015 r. (jednak można zgłosić w każdej chwili po wyznaczonej dacie) na adres e-mail: infowydarzenie@gmail.com lub telefonicznie: tel. 726 585 310.