1. Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert

Powiat Dąbrowski w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska zaprasza do składnia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30.000 EURO netto na zadanie pn. „Prowadzenie audytu wewnętrznego w Powiecie Dąbrowskim w 2020 roku”. Termin składnia ofert upływa 20 grudnia 2019 roku. Więcej szczegółów można uzyskać w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.