Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do udziału w konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej

Zaproszenie do udziału w konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej

Zaproszenie do udziału w konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach i Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w "Konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej", która odbędzie się on line w dniu 22 lutego 2022 roku o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia w formie skanu lub zdjęcia na adres technologia@modr.pl lub faxem na nr 12 285 11 07 do dnia 20.02.2022 roku. Kartę zgłoszenia można również przekazać doradcy rolniczemu MODR. Po otrzymaniu zgłoszenia organizatorzy prześlą link do zalogowania się w konferencji.

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach i Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w "Konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej", która odbędzie się on line w dniu 22 lutego 2022 roku o godz. 10.00. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia w formie skanu lub zdjęcia na adres technologia@modr.pl lub faxem na nr 12 285 11 07 do dnia 20.02.2022 roku. Kartę zgłoszenia można również przekazać doradcy rolniczemu MODR. Po otrzymaniu zgłoszenia organizatorzy prześlą link do zalogowania się w konferencji. Pliki do pobrania Pobierz plik karta zgłoszenia.doc Pobierz plik karta zgłoszenia.pdf