Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”

Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”

Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych”

Z okazji przypadającego na 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” organizowanym przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Celem konkursu jest m.in. upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych,   upowszechnienie wśród uczniów wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o działalności drugiej konspiracji w latach 1944-1963.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” należy przesłać do dnia 27 marca br. lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój 39). Na zwycięzców czekają nagrody.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Z okazji przypadającego na 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” organizowanym przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem konkursu jest m.in. upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych,   upowszechnienie wśród uczniów wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o działalności drugiej konspiracji w latach 1944-1963. Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs plastyczny – Pomnik Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Niezłomnych” należy przesłać do dnia 27 marca br. lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój 39). Na zwycięzców czekają nagrody. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszeniowa - oświadczenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG