Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Zaproszenie do udziału w konkursie wiedzy o tytoniu

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej wspólnie z Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu. Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu quizu (w załączeniu).

Odpowiedzi prosimy przesyłać drogą mailową na adres: psse.dabrowatarnowska@pis.gov.pl lub edukacja@powiatdabrowski.pl do dnia 30 grudnia 2011 r.

Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana nagroda główna – pendrive Intenso 4GB oraz dwie nagrody pocieszenia. Lista laureatów zostanie ogłoszona w dniu 2 stycznia 2012 r. na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej wspólnie z Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu. Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu quizu (w załączeniu). Odpowiedzi prosimy przesyłać drogą mailową na adres: psse.dabrowatarnowska@pis.gov.pl lub edukacja@powiatdabrowski.pl do dnia 30 grudnia 2011 r. Spośród prawidłowych odpowiedzi zostanie rozlosowana nagroda główna – pendrive Intenso 4GB oraz dwie nagrody pocieszenia. Lista laureatów zostanie ogłoszona w dniu 2 stycznia 2012 r. na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.