Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma”

Zaproszenie do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma”

Zaproszenie do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma”

W tym roku przypada 20 rocznica ustanowienia powiatów. Z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież powiatu dąbrowskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Wydział Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Celem konkursu jest promocja powiatu dąbrowskiego oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej młodego pokolenia. Zdjęcia do konkursu można składać w dwóch kategoriach: sakralno-historycznej i przyrodniczej ukazujące ciekawe miejsca z terenu powiatu dąbrowskiego.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Powiat Dąbrowski –  Mój powiat, moja duma” należy przesłać lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 39, I piętro) do dnia 31 maja 2019 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

W tym roku przypada 20 rocznica ustanowienia powiatów. Z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież powiatu dąbrowskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Powiat Dąbrowski – mój powiat, moja duma” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Wydział Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia oraz Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Celem konkursu jest promocja powiatu dąbrowskiego oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej młodego pokolenia. Zdjęcia do konkursu można składać w dwóch kategoriach: sakralno-historycznej i przyrodniczej ukazujące ciekawe miejsca z terenu powiatu dąbrowskiego. Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Powiat Dąbrowski –  Mój powiat, moja duma” należy przesłać lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (pokój nr 39, I piętro) do dnia 31 maja 2019 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!! Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszeniowa, oświadczenia.pdf Pobierz plik Regulamin konkursu.pdf