Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do udziału w Turnieju tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”

Zaproszenie do udziału w Turnieju tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”

Zaproszenie do udziału w Turnieju tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Oleśnie i Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów oraz ich zastępców, a także Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, Radnych Powiatów i Radnych Gmin z terenu województwa małopolskiego do udziału w Turnieju tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”.

Turniej rozegrany zostanie 13 listopada 2021 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie.


Turniej „Złota Rakietka Małopolski” jest innowacyjnym pomysłem na terenie naszego województwa, który ma na celu zachęcenie mieszkańców do podjęcia aktywności fizycznej (co jest istotne tym bardziej, że aktywność sportowa Małopolan w związku z stanem epidemii spotykała się z licznymi ograniczeniami). Wzbogaci też ofertę sportową regionu i przyczyni się do integracji środowisk samorządowych. Podkreślenia wymaga fakt, iż dotychczas na terenie województwa nie było organizowanego turnieju tenisa kierowanego wyłącznie do samorządowców i parlamentarzystów. Chcemy, aby to właśnie oni swoim przykładem, zachęcili mieszkańców do ruchu i prowadzenia aktywnego stylu życia (zgodnie z powiedzeniem, że "przykład idzie z góry").

Turniej organizowany jest przez w ramach realizacji zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice. Patronat honorowy nad Turniejem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są zgłoszenie akcesu do Turnieju w terminie do dnia 22 października 2021 r. (tel. 14/642-24-31 wewn. 243 lub e-mail: sspd2011@interia.pl). Wypełnione karty zgłoszenia przyjmowane będą do 27 października br.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Oleśnie i Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów oraz ich zastępców, a także Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, Radnych Powiatów i Radnych Gmin z terenu województwa małopolskiego do udziału w Turnieju tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”. Turniej rozegrany zostanie 13 listopada 2021 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie. Turniej „Złota Rakietka Małopolski” jest innowacyjnym pomysłem na terenie naszego województwa, który ma na celu zachęcenie mieszkańców do podjęcia aktywności fizycznej (co jest istotne tym bardziej, że aktywność sportowa Małopolan w związku z stanem epidemii spotykała się z licznymi ograniczeniami). Wzbogaci też ofertę sportową regionu i przyczyni się do integracji środowisk samorządowych. Podkreślenia wymaga fakt, iż dotychczas na terenie województwa nie było organizowanego turnieju tenisa kierowanego wyłącznie do samorządowców i parlamentarzystów. Chcemy, aby to właśnie oni swoim przykładem, zachęcili mieszkańców do ruchu i prowadzenia aktywnego stylu życia (zgodnie z powiedzeniem, że "przykład idzie z góry"). Turniej organizowany jest przez w ramach realizacji zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice. Patronat honorowy nad Turniejem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski. Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są zgłoszenie akcesu do Turnieju w terminie do dnia 22 października 2021 r. (tel. 14/642-24-31 wewn. 243 lub e-mail: sspd2011@interia.pl). Wypełnione karty zgłoszenia przyjmowane będą do 27 października br. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin Turnieju tenisa stołowego Złota Rakietka Małopolski wraz z kartą zgłoszeń.pdf