Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego

W związku z przystąpieniem Powiatu Dąbrowskiego do opracowania nowej Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023 – 2030 zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat możliwych kierunków rozwoju naszego regionu. Ankieta ma charakter anonimowy i jest dostępna pod linkiem:

Aby wypełnić ankietę KLIKNIJ TUTAJ

Ankietę będzie można wypełnić do dnia 20.10.2023 r.

Strategia Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023 – 2030 będzie dokumentem określającym długofalowy rozwój powiatu oraz narzędziem wykorzystywanym do pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację określonych w nim celów. Opracowany dokument umożliwi skorzystanie z nowych instrumentów polityki krajowej i regionalnej, w szczególności w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Aby ten dokument powstał, niezbędne jest przygotowanie wstępnych założeń i kierunków rozwoju powiatu, które stanowić będą również punkt wyjścia i bazę dla opracowania strategii.
Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych i lokalnych środowisk gospodarczych oraz instytucji publicznych, środowisk edukacyjnych i kulturalnych, podzielicie się Państwo swoimi opiniami, które przyczynią się do określenia kierunków rozwoju gminy.

Ankieta jest również dostępna w wersji papierowej. Formularz można pobrać i wypełnić w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska – Dziennik Podawczy – partner w godzinach pracy urzędu tj. poniedziałek 8.00 – 16.00, wtorek – piątek 7.30 – 15.30.

 

W związku z przystąpieniem Powiatu Dąbrowskiego do opracowania nowej Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023 – 2030 zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat możliwych kierunków rozwoju naszego regionu. Ankieta ma charakter anonimowy i jest dostępna pod linkiem: Aby wypełnić ankietę KLIKNIJ TUTAJ Ankietę będzie można wypełnić do dnia 20.10.2023 r. Strategia Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023 – 2030 będzie dokumentem określającym długofalowy rozwój powiatu oraz narzędziem wykorzystywanym do pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację określonych w nim celów. Opracowany dokument umożliwi skorzystanie z nowych instrumentów polityki krajowej i regionalnej, w szczególności w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Aby ten dokument powstał, niezbędne jest przygotowanie wstępnych założeń i kierunków rozwoju powiatu, które stanowić będą również punkt wyjścia i bazę dla opracowania strategii. Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych i lokalnych środowisk gospodarczych oraz instytucji publicznych, środowisk edukacyjnych i kulturalnych, podzielicie się Państwo swoimi opiniami, które przyczynią się do określenia kierunków rozwoju gminy. Ankieta jest również dostępna w wersji papierowej. Formularz można pobrać i wypełnić w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska – Dziennik Podawczy – partner w godzinach pracy urzędu tj. poniedziałek 8.00 – 16.00, wtorek – piątek 7.30 – 15.30.   Pliki do pobrania Pobierz plik Klauzula RODO do ankiety.pdf