Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do wystawienia stoiska podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Zaproszenie do wystawienia stoiska podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Zaproszenie do wystawienia stoiska podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu dąbrowskiego serdecznie zapraszają firmy, instytucje, organizacje pozarządowe i wszystkich chętnych do zaprezentowania się podczas organizowanego wydarzenia pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze”, które odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2022r. na stadionie sportowym w Mędrzechowie.

Jest to przedsięwzięcie promujące dziedzictwo kulturowe naszego regionu, lokalne rękodzieło, folklor i tradycje regionalne. To również jedne z niewielu wydarzeń w regionie, które promuje nasze rolnictwo wraz z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych oraz lokalną przedsiębiorczość.
Będzie możliwość zapoznania się z ofertą firm, organizacji pozarządowych, lokalnych instytucji, a także zasmakowania regionalnych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne i lokalnych przedsiębiorców. Zorganizowane będą również konkursy na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, najciekawsze „ośpiewanie wieńca” oraz najciekawsze stoisko wystawowe.
Dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu. Dla mieszkańców powiatu i zaproszonych gości przygotowano wiele atrakcji. Na scenie odbędą się występy artystyczne, m.in. orkiestr dętych, zespołów muzycznych, tancerzy oraz lokalnych artystów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Pozytywnie Nakręceni”.

Zgłoszenia stoisk wystawowych przyjmowane będą do dnia 19 sierpnia 2022 roku do godz. 15.00 pocztą na adres e-mail: medrzechow.gbp@gmail.com lub listownie na adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Mędrzechowie, 33-221 Mędrzechów 9.
Osoba do kontaktu: Ewa Cholewa - tel. 14 6437489, kom. 692869962.

Koszt wynajmu stoiska 3m x 3m wynosi 150 zł. Wystawca zapewnia sobie własny namiot wystawowy. Stoiska należy ustawić w dniu 28 sierpnia 2022 roku na stadionie sportowym w Mędrzechowie, w miejscu wyznaczonym przez organizatora do godz. 11:00. Osoba do kontaktu w zakresie ustawienia stoisk - Tomasz Wójtowicz, tel. 14 644 24 29.

Wpłaty za stoiska można dokonywać na podany poniżej numer rachunku bankowego:
Nr konta: PL 73 9464 1011 2002 1000 0114 0001
tytuł wpłaty: Święto Powiśla Dąbrowskiego - stoisko


Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania się podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego – Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych!

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu dąbrowskiego serdecznie zapraszają firmy, instytucje, organizacje pozarządowe i wszystkich chętnych do zaprezentowania się podczas organizowanego wydarzenia pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze”, które odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2022r. na stadionie sportowym w Mędrzechowie. Jest to przedsięwzięcie promujące dziedzictwo kulturowe naszego regionu, lokalne rękodzieło, folklor i tradycje regionalne. To również jedne z niewielu wydarzeń w regionie, które promuje nasze rolnictwo wraz z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych oraz lokalną przedsiębiorczość.Będzie możliwość zapoznania się z ofertą firm, organizacji pozarządowych, lokalnych instytucji, a także zasmakowania regionalnych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne i lokalnych przedsiębiorców. Zorganizowane będą również konkursy na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, najciekawsze „ośpiewanie wieńca” oraz najciekawsze stoisko wystawowe. Dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu. Dla mieszkańców powiatu i zaproszonych gości przygotowano wiele atrakcji. Na scenie odbędą się występy artystyczne, m.in. orkiestr dętych, zespołów muzycznych, tancerzy oraz lokalnych artystów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Pozytywnie Nakręceni”. Zgłoszenia stoisk wystawowych przyjmowane będą do dnia 19 sierpnia 2022 roku do godz. 15.00 pocztą na adres e-mail: medrzechow.gbp@gmail.com lub listownie na adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Mędrzechowie, 33-221 Mędrzechów 9. Osoba do kontaktu: Ewa Cholewa - tel. 14 6437489, kom. 692869962.Koszt wynajmu stoiska 3m x 3m wynosi 150 zł. Wystawca zapewnia sobie własny namiot wystawowy. Stoiska należy ustawić w dniu 28 sierpnia 2022 roku na stadionie sportowym w Mędrzechowie, w miejscu wyznaczonym przez organizatora do godz. 11:00. Osoba do kontaktu w zakresie ustawienia stoisk - Tomasz Wójtowicz, tel. 14 644 24 29.Wpłaty za stoiska można dokonywać na podany poniżej numer rachunku bankowego:Nr konta: PL 73 9464 1011 2002 1000 0114 0001tytuł wpłaty: Święto Powiśla Dąbrowskiego - stoisko Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania się podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego – Dożynek Powiatowych i Targów Gospodarczych! Pliki do pobrania Pobierz plik karta zgłoszenia_stoisko wystawowe 2022.pdf Pobierz plik regulamin konkursu_stoisko wystawowe 2022.pdf