Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie pn. "Koło ARiMR w sercu wsi"

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie pn. "Koło ARiMR w sercu wsi"

Zaproszenie do wzięcia udziału  w konkursie pn.

Na pewno korzystasz już z pomocy finansowej z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nagraj krótki filmik i pokaż, co można zrobić za te pieniądze!

Celem Konkursu pn. „Koło ARiMR w sercu wsi” jest popularyzowanie aktywnej działalności Kół Gospodyń Wiejskich na rzecz lokalnych społeczności wiejskich; promocja wsparcia dla KGW z budżetu państwa i efektów udzielanej pomocy finansowej, zachęcenie do tworzenia nowych organizacji i rejestracji ich w Krajowym Rejestrze KGW.

Zgodnie z Regulaminem konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu trwającego od 3 do 5 minut przedstawiającego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej.

Organizatorzy przygotowali na zwycięzców atrakcyjne nagrody. Nagradzana będzie kreatywność i jakość filmów. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma 2 000 zł, za drugie miejsce 1 200 zł, a za miejsce trzecie 800 zł. Co ważne, to dane Koło, które stanie na podium będzie decydować, co kupić w ramach wygranej sumy pieniędzy.

Konkurs będzie trwał od 30 lipca do 16 października 2020 roku. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa małopolskiego zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze prowadzonym przez ARiMR. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Źródło Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  

Na pewno korzystasz już z pomocy finansowej z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nagraj krótki filmik i pokaż, co można zrobić za te pieniądze! Celem Konkursu pn. „Koło ARiMR w sercu wsi” jest popularyzowanie aktywnej działalności Kół Gospodyń Wiejskich na rzecz lokalnych społeczności wiejskich; promocja wsparcia dla KGW z budżetu państwa i efektów udzielanej pomocy finansowej, zachęcenie do tworzenia nowych organizacji i rejestracji ich w Krajowym Rejestrze KGW. Zgodnie z Regulaminem konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu trwającego od 3 do 5 minut przedstawiającego sposoby wykorzystania przez KGW otrzymanej z ARiMR pomocy finansowej. Organizatorzy przygotowali na zwycięzców atrakcyjne nagrody. Nagradzana będzie kreatywność i jakość filmów. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma 2 000 zł, za drugie miejsce 1 200 zł, a za miejsce trzecie 800 zł. Co ważne, to dane Koło, które stanie na podium będzie decydować, co kupić w ramach wygranej sumy pieniędzy. Konkurs będzie trwał od 30 lipca do 16 października 2020 roku. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa małopolskiego zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze prowadzonym przez ARiMR. Udział w konkursie jest bezpłatny. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin Konkursu Koło ARiMR w sercu wsi.docx Pobierz plik Załącznik nr 1 do Regulaminu - Formularz zgłoszeniowy.docx Pobierz plik Załącznik nr 1.1 do Formularza zgłoszeniowego dot. osób pełnoletnich.docx Pobierz plik Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu - Oświadczenie o prawach autorskich i o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich.docx Pobierz plik Załącznik nr 3 do Formularza zgłoszeniowego.docx Źródło Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa